تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی MotionDesign – School Get into 3D with Lucas Zanotto

MotionDesign – School Get into 3D with Lucas Zanotto

گام به گام با Cinema 4D آشنا شوید ، از خلق شخصیت ها از ابتدا تا ارائه حلقه نهایی و نمونه کارهای خود را با حلقه های زیبا و چشم نواز پر کنید. این دوره برای شروع کار با 3D به موارد ضروری متمرکز است. من ( مربی دوره ) در مورد Cinema 4D هر دکمه کوچکی را توضیح نمی دهم ، اما فقط به شما نشان می دهم که برای شروع باید از چه چیزی شروع کنید. پس از دریافت اشکال ، می توانید سبک و تنظیمات خاص خود را توسعه دهید. ما شش کاراکتر جنبشی را از ابتدا به مدل بعدی خواهیم ساخت و آنها را متحرک می کنیم. پس از آن ، ما حلقه های شخصیت کامل و بدون نقص ایجاد می کنیم و آنها را با Octane ارائه می دهیم. آنها دوز مناسب واقع گرایی و طراحی زیبا را با هم می بافند. این مینی پروژه می تواند ورود کامل شما به دنیای 3D باشد. من همچنین رویکردم برای کار در 3D و تجربه یادگیری با آزمایش و انجام کار را با شما به اشتراک می گذارم.
نام: MotionDesign - School Get into 3D with Lucas Zanotto
حجم فایل: 2.4 گیگابایت
شرکت سازنده: MotionDesign
تاریخ انتشار: 1399/10/17
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 4 ساعت
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2020
رمز فایل: www.download.ir

MotionDesign - School Get into 3D with Lucas Zanotto

Get familiar with Cinema 4D step-by-step, from creating characters from scratch to rendering the final loop and fill your portfolio with cute and eye-catching loops!


The course is focused on the essentials to get you started with 3D. I will not explain every little button in Cinema 4D, but I will just show you what you need to begin with to get results. Once you get the bug, you can develop your specific style and preferences.

لینک دانلود