دانلود نرم افزار Movicon.NExT v4.0.292 نسخه ویندوز

Movicon.NExT

یک نرم افزار فوق العاده و اما تخصصی بوده که بر اساس تکنولوژی .NET ایجاد شده است. به کمک این برنامه میتوانید از آخرین نسخه های برنامه های مایکروسافت مانند VFS (Virtual File System), Azure, WPF / XAML و… برای تسریع در تبادل اطلاعات و داده ها میان دستگاه ها استفاده کنید.

نرم افزار Movicon.NExT

دارای رابط گرافیکی فوق العاده و مبتنی بر WPF / XAML میباشد. اما حال بیایید کمی در رابطه با کاربرد های آن صحبت کنیم. در حقیقت Movicon.NExT برای اتوماسیون یا automation تجهیزات صنعتی و کنترل سیستم ها میباشد. اتوماسیون صنعتی همانطور که میدانید به معنی انجام شدن فرآیند ها به صورت خودکار و توسط دستگاه ها میباشد. حال این برنامه به شما این اجازه را میدهد تا نظارت کامل برروی HMI داشته و کنترل تجهیزات صنعتی را به دست بگیرید. همچنین میتوانید به تجزیه و تحلیل عملکرد آنها بپردازید. ماژول های قدرتمند و متنوع و دیگر ابزار های فوق العاده این برنامه از ویژگی های کلیدی آن به شمار میروند. این برنامه در حقیقت یک نوع رابط میان شما و تجهیزات میباشد، که میتوانید آنها را کنترل کرده و عملکرد آنها را بررسی کنید.
نام: Movicon.NExT
حجم فایل: 2 گیگابایت
شرکت سازنده: Progea
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.0.292
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Movicon.NExT v4.0.292

Movicon Next SCADA system was developed using .NET technology, which allows using the latest Microsoft tools: 64-bit architecture, VFS (Virtual File System), Azure, WPF / XAML vector graphics. Movicon Next has a completely updated graphical interface based on WPF / XAML vector technology.

لینک دانلود