تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار My Driver Updater v5.0.326 نسخه ویندوز

My Driver Updater

نام نرم افزاری در زمینه به روز رسانی داریو های کامپیوتر می باشد که توانایی ارایه یک راه حل بسیار سریع ، آسان و امن برای مدیریت و به روز رسانی خودکار درایو های موجود بر روی سیستم را دارا می باشد. همچنین توانایی اسکن کامپیوتر و تمامی سخت افزارهای مرتبط و ارایه یک لیست از تمامی درایو هایی که نیاز به به روز رسانی دارند را دارا می باشد.

نرم افزار My Driver Updater

توانایی به روز رسانی و نصب درایو ها را تنها با یک کلیک دارا بوده و با پشتیبانی از بیش از 325,000 درایور به شما امکان می دهد تا بتوانید نسخه های تازه از درایو های خود را در اختیار داشته و بر روی سیستم خود نصب نمایید.

ویژگی های نرم افزار My Driver Updater:

توانایی به روز رسانی درایور ها با امنیت و سرعت بالا

توانایی تهیه نسخه پشتیبان از درایور ها در هنگام نصب سیستم عامل

پشتیبانی از رابط کاربری آسان و عدم نیاز به دانش خاص

پشتیبانی از قابلیت زمان بندی خودکار برای انجام به روز رسانی ها به صورت خودکار

پشتیبانی از بیش از 325,000 درایور و نصب آن ها تنها با یک کلیک

نام: My Driver Updater
حجم فایل: 6.8 مگابایت
شرکت سازنده: largesoftware
ورژن: v5.0.326
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

My Driver Updater v5.0.326

My Driver Updater offers a fast, easy and safe solution for automatically managing and updating your drivers. The program scans your computer and all associated hardware devices and provides a list of all the drivers that need to be updated. With just a single click My Driver Updater safely installs each update on your PC. My Driver Updater’s database contains over 325,000 drivers and is constantly updated ensuring that you always download the most current drivers.

لینک دانلود