دانلود بازی اندروید Nanables v3.2

Nanables

نام یک دنیای بسیار زیبا و رنگارنگ است که پر شده است از موجوداتی زیبا که به آنها نانابلس می گویند . شما راهتان را در بازی با یک نانابلس کوچک و شیرین به سمت شهر رنگین کمانی آغاز می کنید و به جایی می روید که بتوانید برای نانابلستان مدل موی جدید پیدا کنید پس از آن وارد شهر شیرینی می شوید و می توانید برای کودکان نانابلسی شیرینی های خوشمزه درست کنید و آنها را خوشحال کنید و بعد وارد رودخانه شیر می شوید و از یک سواری آرام و خوشمزه نهایت لذت را می برید . بازی Nanables با محیط زیبا و دوست داشتنی مناسب کودکان و نوجوانان است و شما را وارد دنیایی می کند که پر شده است از خانه های کوچک که هر کدام داستان متفاوتی دارد ، این بازی از چند بازی کوچک تشکیل شده است و حسابی شما را سرگرم می کند . همچنین با قابلیت واقعیت افزوده یا AR می توانید به خوبی رویایی بودن این دنیا را کشف کنید و از آن لذت ببرید . تنظیم کردن واقعیت افزوده این بازی بسیار ساده است و تنها کافی است که دوربین گوشی را به سمت خانه نانابلسی خودتان بگیرید و دیگر تمام است و از این به بعد می توانید بازی را به صورت واقعیت افزوده تجربه کنید فقط دقت کنید که برای اجرای این بازی روی این حالت ، باید تجهیزات مخصوص را داشته باشید . از دیگر امکانات

بازی Nanables

می توان به : بازی کاملا رایگان و مساوی برای همه است و خرید های درون برنامه نیز وجود ندارد ، امکان بازی با واقعیت افزوده یا AR که تجربه بازی را شیرین تر می کند و شما را غرق در دنیای نانابلس می کند ، وجود 2 دنیای متفاوت جادویی رنگین کمانی و شهر شیرینی ، وجود 12 خانه با داستان های هیجان انگیز و سرگرم کننده ، بازی های کوچک فراوان در هر خانه با محیط بسیار دوست داشتنی و … اشاره کرد .  
نام: Nanables
حجم فایل: 66 مگابایت
شرکت سازنده: Jazwares
تاریخ انتشار: 14 مارس 2020
ورژن: v3.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجرایی ، سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Nanables v3.2

Get ready to explore the wondrous world of Nanables, where you can create your world, your way! This dazzling land is made up of tiny houses, inhabited by the cute, stylish, and even more tiny, Nanables . Start your Nanables journey in either Rainbow Way or Sweetness Town.

لینک دانلود