دانلود بازی Nanotale Typing Chronicles The Sunken Caves

Nanotale Typing Chronicles The Sunken Caves

جدیدترین بسته الحاقی بازی Nanotale Typing Chronicles است که زیست‌بوم‌ها، اسپل ها و رازهای جدیدی به هسته بازی اضافه می‌کند که می‌تواند برای مدت‌ها شما را سرگرم کند. ماجرا از آن جایی آغاز می‌شود ;i شما توانستید فساد و تاریکی را با کمک دو عنصر خرد و آتش شکست داده و جنگل اجدادی را دوباره آزاد کنید. پس از این پیروزی مهم، موفق می‌شوید راهی مخفی که به غارهای Sunken منتهی می‌شود پیدا کرده و ماجراجویی‌های جدیدی آغاز کنید. در طی این ماجراجویی جدید، با شخصیت‌ها و موجودات عجیبی روبه‌رو خواهید شد که هر کدام دارای قصد و غرضی هستند.

بازی Nanotale Typing Chronicles The Sunken Caves

علاوه بر بخش داستانی جدید، تغییرات فنی بسیاری با خود به ارمغان آورده است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به امکان شخصی‌سازی تنظیمات کیبورد، پشتیبانی از کنترلرهای متعدد و … اشاره کرد. داستان‌سرایی و دیالوگ‌ها نیز نسبت به نسخه‌های قبلی اندکی بهبود یافته و روان‌تر شده‌اند. به طور کلی بسته الحاقی Nanotale Typing Chronicles The Sunken Caves تجربه بازی را حداقل سه ساعت گسترش داده است. بر طبق اطلاعات منتشرشده، این بسته هنوز در حال توسعه است و به‌زودی محتویات جدیدی نیز منتشر خواهد شد.
نام: Nanotale Typing Chronicles The Sunken Caves
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Fishing Cactus
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Fishing Cactus, Plug In Digital, 2PGames
رمز فایل: www.download.ir

Nanotale Typing Chronicles The Sunken Caves - Early Access

To all future and current Fox Riders,
With fire and wisdom, you fought bravely against the corruption in the Ancestral Forest, opening a secret path to the Sunken Caves.
Archivist, the time has come to write a new chapter of your adventure. New plants, creatures, and inhabitants are waiting for you; some of them, with good intentions.

لینک دانلود