تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید NBA 2K Mobile v2.10.0.4913429

NBA 2K Mobile

بازی بسیار جذاب و گرافیکی برای طرفداران بازی های بسکتبال و ورزشی بوده که این نسخه آن کاملا به صورت آنلاین می باشد . شما در این بازی با دیگر افراد  و دوستان خود به صورت تیمی در تعامل و چالش می باشید که هیجان بازی بسیار افزایش پیدا می کند و درجه سرگرم کنندگی بازی به نسبت خیلی بیشتر خواهد شد . در این بازی شما و دیگر حریفان خود به تیم های 5 نفره تقسیم خواهید شد و در زمین استاندارد و سالنی بسکتبال به این بازی جذاب می پردازید . زمان بازی زنده بوده و دارای هیجانی بی اندازه می باشد ، حرکات بازیکنان و تاکتیک های بازی بسیار حرفه ای طراحی شده است تا حسی بسیار واقعی را به کاربران خود القا کند .

بازی NBA 2K Mobile

دارای گرافیکی خیره کننده و بسیار با کیفیت می باشد که مخاطب را محو صحنه های سه بعدی و حرکات آهسته خود می کند . شما با بازی کردن و برنده شدن در مسابقات کارت هایی را دریافت خواهید کرد که این کارت ها به منطور باز شدن بازیکنان بیشتر برای شما خواهد بود ، بیش از 400 کارت یا بازیکن در بازی وجود دارد که باید در طول بازی آنها را برای خود جمع آوری کرده تا تیم حرفه ای خود را از میان آنها انتخاب کنید . اگر از طرفداران بازی های ورزشی یا مخصوصا بسکتبال می باشید حتما بازی NBA 2K Mobile به شما پیشنهاد خواهیم کرد .
نام: NBA 2K Mobile
حجم فایل: 97 مگابایت
شرکت سازنده: 2K, Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.10.0.4913429
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی - بسکتبال
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 8.0 به بالا

NBA 2K Mobile - v2.10.0.4913429

Experience console quality graphics and lifelike NBA 2K action while on the go. Collect your favorite NBA players, build your dream team, and then step onto the court in 5v5 matchups or real-time PVP. Use Drills to train up your players, compete in Seasons to earn rewards and new crafting materials, compete in limited time events for exclusive cards, and rise up the leaderboards on your way to become a legend.

لینک دانلود