تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار NeiWorks 2.1 SP1.0 for SOLIDWORKS 2008-2015 نسخه ویندوز

NeiWorks 2.1 SP1.0 for SOLIDWORKS

نیز یکی دیگر از قدرتمند ترین افزونه ها برای مدل سازی و تجزیه و تحلیل در نرم افزار SolidWorks است. در حقیقت ، این افزونه ویژگی های جدیدی را با همان شکل و تصویر گرافیکی نرم افزار SolidWorks به محیط برنامه اضافه می کند که کاربران به راحتی قادر به طراحی و تحلیل انواع مدل های المان محدود یا به طور دقیق تر عنصر محدود در محیط آشنا SolidWorks خواهند بود و برنامه تغییر نمی کند تا کاربرانی که به چهره همیشگی برنامه عادت داشته اند از این بابت خسته نشوند و می توان گفت که ویژگی کاربر پسندی را در خود حفظ کرده است با توجه به اینکه موارد و امکانات بالایی را به نرم افزار اضافه می کند . در حقیق با این افزونه مهندسین مکانیک و تمامی آنهایی که این برنامه جزو اصول کار آنها است می توانند به خوبی آبجکت خودشان را مهندسی کنند و به تجزیه و تحلیل دقیقی دست پیدا کنند . با

نرم افزار NeiWorks 2.1 SP1.0 for SOLIDWORKS

می توانید آزمایش ها و تجزیه تحلیل هایی که نیاز به زمان بالایی برای بررسی دارد را به سرعت بالایی بررسی کنید و نتایج را بر روی تحقیق خودتان به اجرا درآورید . به عنوان مثال می توانید ظرفیت انتقال حرارت از مدل ، تست مقدار تحمل استرس قطعه ، مقدار تحمل بحران و … را بررسی کنید و تجزیه تحلیلی پویا و استاتیک را مشاهده کنید . با کمک نرم افزار NeiWorks 2.1 SP1.0 for SOLIDWORKS می توانید کیفیت محصولات تولیدی را بهینه تر کنید و همزمان کاهش هزینه ها و زمان تولید را نیز داشته باشید چرا که می توانید بدون استفاده از متریال تمامی آزمایش ها را تنها با یک دستگاه کامپیوتر انجام دهید و تمامی مراحل آزمون و خطا را درون دستگاهتان تجربه کنید و به یک نتیجه مطلوب برسید .
نام: NeiWorks 2.1 SP1.0 for SOLIDWORKS
حجم فایل: 240 مگابایت
شرکت سازنده: SolidWork
تاریخ انتشار: 2015
نسخه: X64 , X86
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

NeiWorks 2.1 SP1.0 for SOLIDWORKS - 2008-2015

NeiWorks is a powerful plugin for modeling and finite element analysis in SolidWorks software. In fact, this plugin adds new features to the program environment in the same graphic shape and image of SolidWorks that users will easily be able to design and analyze all kinds of finite element models, or more precisely finite element in the familiar environment of SolidWorks. Combining this plugin with the basic capabilities of SolidWorks software is a great strength.

لینک دانلود