تبلیغات
تبلیغات

معرفی بازی کامپیوتر New World

New World

عنوانی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2020 و توسط Amazon Games طراحی و منتشر شده است. بازی در شهری به نام Aeternum که در جزیره ابدی قرار دارد روایت می‌شود. داستان ازاین‌قرار است که شیطانی باستانی و مخوف در زیرزمین Aeternum خانه کرده است و جسم و روح تمامی کسانی که از ابتدای بشریت تاکنون مرده‌اند و در زیرخاک قرار دارند را فاسد کرده و به سربازی برای اهداف شوم خود تبدیل می‌کند. در بین این مردگان متحرک جنگ‌آوران قدیمی، ماجراجویان شجاع و سایر موجودات قدیمی و باستانی حضور دارند که هرکدام چالشی می‌آفرینند. نبردهای

بازی New World

بسیار زیبا و سرگرم کننده است و آپشن های مختلفی برای نبرد در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. تنها قدرت و زور بازو نمی‌تواند شمارا به مبارزی موفق و افسانه‌ای تبدیل کند بلکه دقت و مهارت نیز عناصر بسیار مهمی هستند. سیستم ارتقا و شخصی‌سازی از گستردگی خیره‌کننده‌ای برخوردار است و به شما این امکان را می‌دهد تا با ترکیب امکانات مختلف به سبکی از مبارزه دست یابید که کاملاً با استایل بازی شما تناسب دارد. محیط بازی کاملاً قابل تعامل است و تأثیر زیادی بر روند بازی دارد به‌گونه‌ای که می‌توانید با کمک مزایای جغرافیایی بر دشمنان خود پیروز شوید. به شما این امکان داده‌شده است تا به‌منظور جمع‌آوری منابع و ساخت ابزارهای مختلف به شکار حیوانات پرداخته، درخت‌ها را قطع کرده و یا از محصول مزارع استفاده کنید.

..|| این بازی در ماه می 2020 منتشر خواهد شد ||..

نام: New World
شرکت سازنده: Amazon Games
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Amazon Games
رمز فایل: www.download.ir

New World

Fate has summoned you to the shores of Aeternum, the Eternal Isle. Overcome the brutal legions of The Corrupted and draw battle lines with competing players in this land of danger and opportunity. In a land hell-bent on your destruction, what will you do to survive? Strike out alone to forge your own heroic path, or band together, fortify, and fight.

لینک دانلود