دانلود نرم افزار Nexus Mod Manager v0.71.4 نسخه ویندوز

Nexus Mod Manager

یک نرم افزار کاربردی برای یافتن انواع مد های بازی هایی نظیر دارک سول ، Fallout ، Skyrim ، Witcher و … می باشد . با این نرم افزار قادرید به طور مستقیم مدهای بازی ها را دانلود کنید و آنها را مستقیم بر روی بازی مورد نظر نصب نمایید ، همچنین در مورد اطلاعات و آخرین اخبار بازی های مورد انتظارتان به صورت رایگان مطلع شوید . سیستم مرتب سازی خودکار داخلی نرم افزار Nexus Mod Manager به شما کمک می کند تا ویژگی های این افزونه را با سلیقه خودتان شخصی سازی کنید و از تمامی امکانات این نرم افزار به طور کامل استفاده کنید . این نرم افزار امکان داشتن چندین پروفایل را برای شما مقدور می سازد تا به وسیله این قابلیت بتوانید مد های لازم برای اجرای یک بازی خاص را در یک پروفایل ذخیره کنید تا همیشه و به راحتی در دسترس باشد .

نرم افزار Nexus Mod Manager

با داشتن رابط کاربری کاربر پسند و قابل تنظیم به شما این امکان را می دهد تا به سرعت و به راحتی به ابزراهای مورد نیاز دسترسی داشته باشید و با راحتی هر چه تمام تر بازی ها ، مد ها و افزونه های مورد نیازتان را مدیریت کنید . این نرم افزار تا به حال از بیش از 30 بازی پشتیبانی می کند .
نام: Nexus Mod Manager
حجم فایل: 8.5 مگابایت
شرکت سازنده: NexusMod
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.71.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Nexus Mod Manager - v0.71.4

With mod support for over 30 different games - from Dark Souls, Fallout and Skyrim, to the Witcher series and Stardew Valley - Vortex is the most versatile mod manager available.Vortex is designed to seamlessly interact with Nexus Mods allowing you to easily find, install, and play mods from our site, learn about new files and catch the latest news.

لینک دانلود