تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود بازی Niche a genetics survival game – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/11/24 نسخه جدید اضافه شد.

Niche یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Team Niche طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Niche یکی از بازی های برپایه استراتژی و شبیه سازی است که درون مایه های عناصر roguelike نیز در آن به چشم می خورد . قبیله حیوانات خود را تشکیل داده و سعی کنید یک مکان مناسب برای ادامه زندگی پیدا نمایید . از قبیله خود در برابر خطرات محافظت کنید ، خطراتی مانند شکارچیان ، تغییرات آب و هوایی و گسترش بیماری که هرلحظه ممکن است به آنها دچار شوید . رمز موفقیت و کلید پیروزی در مدیریت منابع و انتخاب های هوشمندانه است . تمام جهان و حیوانات به مرور گسترش و افزایش می یابند .

سایر توضیحات : زاویه دوربین در این نسخه از بالا به پایین بوده و شما به نوعی در نقش یک ناظر به ایفای نقش می پردازید . یکسری چرخه های تکراری در بازی وجود دارند که در طول مراحل باید به آنها نظارت داشت ، فعالیت هایی مانند جمع آوری مواد غذایی ، دفاع از خود در برابر یک درنده ، جفتگیری و بسیاری موارد دیگر که در این بازی ارائه شده است . حیوانات دارای طول عمر محدودی هستند و همین امر باعث می شود مسئله تولید مثل ضروری شود . ویژگی های یک حیوان توسط ژن به نسل بعدی منتقل می شود . چالش ها در قالب مرگ و میر حیوانات و کاهش منابع غذایی ظاهر می شوند . هر بار که تمامی حیوانات منقرض شوند و بازی از ابتدا آغاز گردد ، دنیای جدیدی تولید خواهد شد اما ژن ها از پیش باقی می ماند . طبق گفته سازندگان بازی ، هدف از ساخت Niche آشنایی بیشتر گیمرها با پنج مفهوم علمی ژنتیک جمعیت ( رانش ژنتیکی ، جریان ژنتیکی ، جهش ، انتخاب طبیعی و انتخاب جنسی ) بوده است که در این بازی ، دانش و مکانیک درهم آمیخته شده اند . این اثر کوچکی برای برداشتن قدمی بزرگ در یادگیری است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Niche - a genetics survival game

 

مشخصات بازی Niche :

نام بازی : Niche

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Team Niche

منتشر کننده : Team Niche

سبک بازی : استراتژیک و شبیه ساز

نوع فایل : RAR

لینک مرتبط : STEAM

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

 

Niche – a genetics survival game

لینک دانلود