تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Niche a genetics survival game – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/09 نسخه جدید اضافه شد.

Niche یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Team Niche طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Niche یکی از بازی های برپایه استراتژی و شبیه سازی است که درون مایه های عناصر roguelike نیز در آن به چشم می خورد . قبیله حیوانات خود را تشکیل داده و سعی کنید یک مکان مناسب برای ادامه زندگی پیدا نمایید . از قبیله خود در برابر خطرات محافظت کنید ، خطراتی مانند شکارچیان ، تغییرات آب و هوایی و گسترش بیماری که هرلحظه ممکن است به آنها دچار شوید . رمز موفقیت و کلید پیروزی در مدیریت منابع و انتخاب های هوشمندانه است . تمام جهان و حیوانات به مرور گسترش و افزایش می یابند .

سایر توضیحات : زاویه دوربین در این نسخه از بالا به پایین بوده و شما به نوعی در نقش یک ناظر به ایفای نقش می پردازید . یکسری چرخه های تکراری در بازی وجود دارند که در طول مراحل باید به آنها نظارت داشت ، فعالیت هایی مانند جمع آوری مواد غذایی ، دفاع از خود در برابر یک درنده ، جفتگیری و بسیاری موارد دیگر که در این بازی ارائه شده است . حیوانات دارای طول عمر محدودی هستند و همین امر باعث می شود مسئله تولید مثل ضروری شود . ویژگی های یک حیوان توسط ژن به نسل بعدی منتقل می شود . چالش ها در قالب مرگ و میر حیوانات و کاهش منابع غذایی ظاهر می شوند . هر بار که تمامی حیوانات منقرض شوند و بازی از ابتدا آغاز گردد ، دنیای جدیدی تولید خواهد شد اما ژن ها از پیش باقی می ماند . طبق گفته سازندگان بازی ، هدف از ساخت Niche آشنایی بیشتر گیمرها با پنج مفهوم علمی ژنتیک جمعیت ( رانش ژنتیکی ، جریان ژنتیکی ، جهش ، انتخاب طبیعی و انتخاب جنسی ) بوده است که در این بازی ، دانش و مکانیک درهم آمیخته شده اند . این اثر کوچکی برای برداشتن قدمی بزرگ در یادگیری است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Niche - a genetics survival game

 

مشخصات بازی Niche :

نام بازی : Nicheپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Team Nicheمنتشر کننده : Team Nicheسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM 

Niche – a genetics survival game

لینک دانلود