تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Niche a genetics survival game v1.2.4 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/10/09 نسخه Niche a genetics survival game v1.2.4 - GOG اضافه شد.

Niche a genetics survival game

یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی Team Niche طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Niche a genetics survival game یکی از بازی های برپایه استراتژی و شبیه سازی است که درون مایه های عناصر roguelike نیز در آن به چشم می خورد . قبیله حیوانات خود را تشکیل داده و سعی کنید یک مکان مناسب برای ادامه زندگی پیدا نمایید . از قبیله خود در برابر خطرات محافظت کنید ، خطراتی مانند شکارچیان ، تغییرات آب و هوایی و گسترش بیماری که هرلحظه ممکن است به آنها دچار شوید . رمز موفقیت و کلید پیروزی در مدیریت منابع و انتخاب های هوشمندانه است . تمام جهان و حیوانات به مرور گسترش و افزایش می یابند .

سایر توضیحات : زاویه دوربین در این نسخه از بالا به پایین بوده و شما به نوعی در نقش یک ناظر به ایفای نقش می پردازید . یکسری چرخه های تکراری در بازی وجود دارند که در طول مراحل باید به آنها نظارت داشت ، فعالیت هایی مانند جمع آوری مواد غذایی ، دفاع از خود در برابر یک درنده ، جفتگیری و بسیاری موارد دیگر که در این بازی ارائه شده است . حیوانات دارای طول عمر محدودی هستند و همین امر باعث می شود مسئله تولید مثل ضروری شود . ویژگی های یک حیوان توسط ژن به نسل بعدی منتقل می شود . چالش ها در قالب مرگ و میر حیوانات و کاهش منابع غذایی ظاهر می شوند . هر بار که تمامی حیوانات منقرض شوند و بازی از ابتدا آغاز گردد ، دنیای جدیدی تولید خواهد شد اما ژن ها از پیش باقی می ماند . طبق گفته سازندگان بازی ، هدف از ساخت Niche a genetics survival game آشنایی بیشتر گیمرها با پنج مفهوم علمی ژنتیک جمعیت ( رانش ژنتیکی ، جریان ژنتیکی ، جهش ، انتخاب طبیعی و انتخاب جنسی ) بوده است که در این بازی ، دانش و مکانیک درهم آمیخته شده اند . این اثر کوچکی برای برداشتن قدمی بزرگ در یادگیری است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Niche - a genetics survival game

 
نام: Niche a genetics survival game
شرکت سازنده: Team Niche
تاریخ انتشار: 2016
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک و شبیه ساز
منتشر کننده: Team Niche
رمز فایل: www.download.ir

Niche a genetics survival game v1.2.4 - GOG

Niche - a genetics survival game is a fresh blend of turn-based strategy and simulation combined with roguelike elements.
Shape your own species of cat/fox/bear/dog-like animals based on real genetics. Keep your animals alive against all odds, such as hungry predators, climate change and spreading sickness.
If your species goes extinct the game is lost and your evolution needs to start anew.

لینک دانلود