تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Nick Bounty and the Dame with the Blue Chewed Shoe نسخه PLAZA

Nick Bounty and the Dame with the Blue Chewed Shoe

یک بازی ماجرایی است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Pinhead Games طراحی و منتشرشده است. بازی در فضایی کمدی و درعین‌حال جدی روایت می‌شود. طراح و نویسنده ارشد این عنوان سابقه‌ی خوبی در طراحی بازی‌های مشابه دارد و عناوین Tales of Monkey Island, Puzzle Agent و Strong Bad’s Cool Game for Attractive People از آثار مشهور او هستند. توسعه‌دهندگان استودیو Pinhead Games برای ساخت این بازی به فیلم‌های جنایی noir کلاسیک و سبک روایت و طراحی استودیوهایی مانند Lucas Arts و Telltale games نظر داشته‌اند. شخصیت اصلی

بازی Nick Bounty and the Dame with the Blue Chewed Shoe

یک کارآگاه حرفه‌ای و خوش‌سابقه به نام نیک بونتی (Nick Bounty) است که از بررسی پرونده‌های تکراری و بدون هیجان خسته شده است و درنهایت مسئولیت یک پرونده قتل را متقبل می‌شود. شما وظیفه‌دارید تا به‌عنوان یک کارآگاه، همکاری برای خودتان برگزینید، صحنه‌های جرم را بررسی کنید و به کسب و آنالیز مدارک باقی‌مانده درصحنه بپردازید تا درنهایت بتوانید قاتل را دستگیر کنید. در ابتدای شروع بازی، از شما درخواست می‌شود تا از میان 3 شخصیت ارائه‌شده یکی را برای این‌که در طی روند بازی به شما کمک کنند برگزینید. هرکدام از این سه شخصیت دارای ویژگی‌های بخصوصی هستند و در مواقع مشخصی به کمک شما خواهند شتافت. سیستم جمع‌آوری مدارک و آنالیز آن‌ها بسیار واقع‌گرایانه و زیباست و در القا تجربه‌ای مناسب کمک‌های شایانی می‌کند. موسیقی زمینه و صداگذاری شخصیت‌های بازی در سطح بسیار خوبی قرار دارد و صداگذاران معروفی مانند Jason Ellis, Dave Fennoy, Melissa Hutchison, Cissy Jones, Adam Harrington و .. در طی روند توسعه بازی حضورداشته‌اند.
نام: Nick Bounty and the Dame with the Blue Chewed Shoe
حجم فایل: 2 گیگابایت
شرکت سازنده: Pinhead Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Pinhead Games
رمز فایل: www.download.ir

Nick Bounty and the Dame with the Blue Chewed Shoe - Plaza

From the Writer/Designer that brought you Tales of Monkey Island, Puzzle Agent and Strong Bad's Cool Game for Attractive People comes a comedy noir adventure!

لینک دانلود