تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Nightwalker نسخه کرک شده PLAZA

Nightwalker

درباره یک محقق است که دوست دارد در طول زندگی حرفه ای خود یک تحقیق اساسی را به سرانجام برساند و معروف شود ، او به مسائل ماورا علاقه دارد و می خواهد درباره مکانی که شایعاتی خوبی درباره آن نمی شود تحقیق کند . شما در این بازی نقش این محقق را ایفا می کنید ، کسی که خودش را شبگرد می نامد و با جان خودش برای بار اول ریسک می کند و به مکانی می رود که بسیار خطرناک و کشنده است . در بازی Nightwalker شما وارد جنگلی می شوید که در آن جا یک مکان مهر و موم شده با راز و رمز های عجیب و غریب وجود داشته است ، هر چه پیش می روید بر وهم آلود بودن محیط بیشتر واقف می شوید و می فهمید که جایی که آمده اید خطرناک تر از چیزی است که فکر می کردید اما تصمیمتان را گرفته اید و بر این راه مصمم هستید . این بازی که در سبک ماجرایی و ترسناک می باشد داستانی کوتاه دارد اما گیم پلی منحصر به فردی را برای شما به ارمغان می گذارد . از دیگر امکانات

بازی Nightwalker :

داستانی ترسناک و کوتاه ، محیط و اتمسفر پر از تنش و ترسناک ، موجودات ماورایی و عجیب ، مکانیک مخفی کاری و پنهان شدن و عملیات در خفا ، دارای معماهای کوچک و قابل حل و … می باشد . 
نام: Nightwalker
حجم فایل: 1.46 گیگابایت
شرکت سازنده: Useless Machines
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ترسناک ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Useless Machines
رمز فایل: www.download.ir

Nightwalker - PLAZA

You play as a wannabe investigator who calls himself 'Night walker'. After researching thoroughly, he finally picks a place to make his first ever investigation. Only this place rumored to be deadly and extremely horrifying. Determined mind of the Nightwalker slowly starts to fill with doubts as he drives closer to the forest.

لینک دانلود