دانلود برنامه اندروید گام شمار نایک Nike Run Club v3.15.0

به روز رسانی :

1399/11/08 نسخه v3.15.0 اضافه شد.

Nike Run Club

یک برنامه کاربردی مناسب برای کسانی که به تندرستی و دویدن خود اهمیت می دهند . این برنامه از تکنولوژی ردیابی یعنی GPS برخوردار است و دارای هدایت کننده صوتی است . چالش های روزانه ، هفتگی و ماهانه دارد و می توانید همه آنچه نیاز دارید در این چالش ها باشند را سفارشی سازی کنید و خود مربی خودتان باشید . می توانید خودتان و دوستانتان در Nike Run Club عضو شوند و با هم به هدف هایی از پیش تعیین شده برای ورزش و تناسب اندام برسید . از ویژگی های این نرم افزار می توان به پشتیبانی کامل از سیستم عامل اندروید ، راهنمای حرفه ای دویدن نایکی به همراه راهنمایی بهترین مربیان ، چالش های جهانی و شخصی سازی شده ، برنامه مربیگری شخصی که مختص شماست ، دارای جوایز درون برنامه ای و برچسب های زیبا برای ایجاد انگیزه و یادآور دست آورد هایتان در ورزش ، تابلو امتیازات برای رقابلت با دیگر دوستانتان ، به اشتراک گذاشتن دست آورد ها و دویدن هایتان با هر کسی که دلتان بخواهد و …… اشاره کرد . می توانیددر کنار این نرم افزار دستگاه پوشیدنی NFC On Android را بگیرید و برای دویدن به دستتان کنید تا میزان دقیق عملکرد شما را با کمک این مچ بند هوشمند بهتر و دقیق تر اندازه گیری کند . همچنین به کمک دستگاه های پوشیدنی هوشمند تر می توانید اطلاعات دقیق تری مثل مقدار ضربان قلب ، سرعت ، مسافت ، و …. را مشاهده و در نرم افزار به ثبت برسانید . در دوره های صوتی شما ، با مربیان نایکی راهنمایی می شوید ، انگیزه می گیرید و برای بهتر شدن بیشتر سعی می کنید در

برنامه Nike Run Club

از بهترین و مجرب ترین مربیان استفاده شده است تا خیال شما را از بابت کیفیت مربیگری حفظ کند و تنها به ورزش کردن فکر کنید . 
نام: Nike Run Club
حجم فایل: 82 مگابایت
شرکت سازنده: Nike, Inc
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v3.15.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: سلامت و تناسب اندام
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا

Nike Run Club - v3.15.0

Nike Run Club has the tools you need to run better, including GPS run tracking; audio guided runs; weekly, monthly and custom distance challenges; customized coaching plans for your goals; and nonstop motivation from your friends. Reach your goals and have fun along the way with Nike Run Club .

لینک دانلود