تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Nsasoft Game Product Key Finder v1.2.9.0 ویندوز

Nsasoft Game Product Key Finder

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی میباشد که به کاربران اجازه میدهد تا شماره سریال های فعالسازی بازی های نصب شده را به سرعت پیدا کنند. به کمک نرم افزار

Nsasoft Game Product Key Finder

شما قادر خواهید بود تا در صورت هرگونه مشکلی در هارد و یا ویندوز خود سریال فعالسازی بازی های خود را مجدد پیدا کنید. به این صورت که اگر سیستم شما به هر دلیلی دچار مشکل شده به نحوی که نیازمند تعویض ویندوز و یا تعویض هارد دیسک داشته باشد شما میتوانید به کمک این برنامه تمامی بازی های گذشته را که خریداری و اقدام به فعالسازی آنها کرده بودید، مجدد فعالسازی کنید. کافیست تنها به کمک Nsasoft Game Product Key Finder یک نسخه پشتیبان ( بک آپ ) از تمامی سریال های فعالسازی خود گرفته و آنرا ذخیره کنید تا همیشه بتوانید از آنها استفاده کنید. علاوه بر آن این برنامه توانایی بازیابی آنها را نیز دارد، این یعنی اگر شما به هر دلیلی نتوانسته اید نسخه پشتیبان دریافت کنید به راحتی میتوانید توسط برنامه که بیش از هزار بازی را پشتیبانی میکنم سریال خود را پیدا کرده و از آن استفاده کنید. بازی هایی از جمله Electronic Arts, PopCap and GameHouse Games و… همگی توسط این برنامه پشتیبانی میشوند و سریال همگی آنها قابل بازیابی میباشد پس دیگر نگران گیم های از دست رفته خود نباشید.
نام: Nsasoft Game Product Key Finder
حجم فایل: 4.5 مگابایت
شرکت سازنده: Nsasoft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.9.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Nsasoft Game Product Key Finder v1.2.9.0

Game Product Key Finder recovers product keys for thousands of popular games installed on your local or remote network computers, including Electronic Arts, PopCap and GameHouse Games and more.

لینک دانلود