تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار NUMECA FINE/Open v9.2

NUMECA FINE/Open

محصول شرکت قدرتمند NUMECA International بوده که یکی از سریع‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای CFD (دینامیک سیالات محاسباتی) برای انواع جریان‌های سیالات است . این نرم افزار NUMECA FINE/Open می تواند انواع جریان ها از سیالات تراکم ناپذیر تا جریانات با سرعت کم و زیاد را مورد بررسی و آزمایش قرار دهد و انواع معادلات سیالات و دینامیکی را به سادگی حل نماید . این برنامه ترکیبی از شبکه های شش ضلعی بدون ساختار با یک حل گر کارآمد بوده که از روش های انطباقی و تسریع چند منظوره استفاده می کند. این برنامه NUMECA FINE/Open  از طریق OpenLabs به کاربران اجازه می دهد تا به طور آزادانه مدل های فیزیکی را با رویکرد جدیدی در CFD توسعه داده و تبادل کنند. یکی از ویژگی های این برنامه تسهیل برنامه نویسی های پیچیده بوده که از طریق استفاده از یک زبان ساده بدست آمده است. این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد تا مدل های فیزیکی را به سادگی در CFD ایجاد کنند و از روش جدید open برای ویرایش مدل ها استفاده نمایند . NUMECA FINE/Open همچنین با استفاده از یک زبان متای ساده از برنامه نویسی های پیچیده جلوگیری کرده است و قابلیت وارد کردن فایل‌های CAD و آنالیز بر روی آن ها را نیز در اختیار کاربران قرار داده است این نرم افزار برای شبیه سازی سیستم‌های لوله، راهگاه‌ها و همچنین سیستم‌های جریانی پیشرفته نظیر هواپیما، توربین‌ها و جت‌ها نیز کاربرد دارد. از شبیه سازی، مدل سازی و آماده سازی نمونه گرفته تا تحلیل ریز به ریز نتایج نهایی، این نرم افزار با رابط بصری قدرتمند خود و سرعت بالا ، سریع‌ترین تحلیل‌ها را برای شما انجام می‌دهد .
نام: NUMECA FINE/Open
حجم فایل: 948.94 مگابایت - 1.90 گیگابایت
شرکت سازنده: NUMECA
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v9.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز 64 بیت
رمز فایل: www.download.ir

NUMECA FINE/Open v9.2

This is a powerful CFD Flow Integrated Environment dedicated to complex internal and external flows. It can solve any flow, from incompressible to low and high speed flows. It combines completely unstructured hexahedral grids with an efficient preconditioned compressible solver with fast agglomerated multigrid acceleration and adaptation techniques.Moreover, it allows users to freely develop and exchange physical models in CFD, with a new open approach to CFD. Complex programming tasks are avoided through the usage of an easy meta-language.Full Hexahedral Grids (no prism, no tetrahedra, no pyramid)
Direct CAD import capabilities
CAD manipulation and decomposition tools
Mesh wizard for rapid solution set-up and easy back and forth operation
Buffer cell and boundary layer insertion for high quality cells in boundary layer regions
Automatic refinement procedures based on user defined sensors either next to solid walls or at specified area in the domain
Multi domain capabilities allowing the treatment of CHT and multi-part geometry models
Full non-matching multi-block connection, allowing multi-row turbomachinery meshing

لینک دانلود