دانلود بازی Only Climb Better Together – TENOKE برای کامپیوتر

دانلود بازی Only Climb Better Together

Only Climb Better Together عنوان یک بازی ماجراجویی و اکشن پلتفرمر می‌باشد که سطح سختی و دشواری آن هر کسی را دیوانه می‌کند. انجام بازی‌های کامپیوتری در سبک هاردکور و یا روگ لایت، کاری دیوانه وار است، زیرا اگر اعصابی فولادی نداشته باشید حتی ممکن است که به تجهیزات رایانه‌ای خود آسیب بزنید! در روز‌های اخیر اگر نگاهی به توئیچ و یا دیگر پلتفرم‌های استریم بازی‌های رایانه‌ای داشته باشید، و لیست ترند‌ترین بازی‌های روز را بررسی کنید، بدون شک با نام Only Up رو به رو خواهید شد. گرچه ما پیش از آنلی آپ و یا حتی Bald Man Climbs Up بازی‌های متنوعی را در همین سبک به شما عزیزان معرفی کرده‌ایم، اما همانند بسیاری از بازی‌های دیگر در سبک‌های گوناگون اکنون دوره اوج این ژانر بسیار دشوار فرا رسیده است! همان طور که می‌دانید شاخصه اصلی تمامی این بازی‌ها یک چیز است و آن نیز بالارفتن از اشیاء مختلف برای رسیدن به یک هدف نهایی است. پس اگر برای یک ماجراجویی جدید آماده هستید با ما همراه باشید.

در بازی Only Climb Better Together همانند دیگر عناوین مشابه باید بتوانید قدم در مسیری دشوار بگذارید. از موانع مختلف عبور کرده و آن سوی آسمان‌ها را مورد بررسی قرار دهید. همه چیز به شما و توانایی‌های‌تان بستگی دارد. در مسیر حرکت‌تان به آن سوی آسمان‌ها با چالش‌های مختلفی رو به رو خواهید شد. شاید در دیگر بازی‌های مشابه آیتم‌های سخت زیادی را دیده باشید، اما از نظر سطح دشواری Only Climb Better Together را می‌توان یک لول بالاتر دانست! در طول مسیر حرکت‌تان نه تنها باید توجه زیادی به حرکات و پرش‌های‌تان داشته باشید، بلکه باید بتوانید از موانعی که در جلو راه شما سد می‌شوند نیز عبور کنید. برای صعود سریع و آسان‌تر آیتم‌هایی برای پلیر‌ها در نظر گرفته شده است. آیتم‌هایی نظیر ترامپولین‌ها و یا مسیر‌های مخفی که تنها در یک چشم بر هم زدن شما را صد‌ها متر جا به جا می‌کنند. نظیر دیگر بازی‌های هاردکور و یا روگ لایت در این عنوان نیز خبری از ذخیره شدن پیشرفت‌ها نیست! این بدان معنی است اگر در هنگام صعود و مواجه شدن با چالش‌ها از ارتفاع سقوط کنید، بار دیگر به اول بازی و مسیر شروع باز خواهید گشت. پس تا جایی که می‌توانید توجه زیادی به کوچکترین حرکات‌تان داشته باشید.

یکی از مهم ترین ویژگی های بازی Only Climb Better Together که آن را از دید تمامی ما خاص تر از دیگر موارد مشابه نشان می دهد، حالت چند نفره و رقابتی می باشد. شما عزیزان نه تنها قادر خواهید بود که این گیم پلی اعتیاد آور را در حالت تک نفره انجام دهید، بلکه این فرصت فراهم شده است تا بتوانید آن را با دوستان خود به پایان برسانید. در حال حاضر می توان که مسیر بازی را 8 نفر از دوستان خود تجربه کنید. گرچه این موضوع در دو حالت مختلف انجام می پذیرد. یا می توانید در ادامه مسیر و رسیدن به آن سوی آسمان ها به یکدیگر کمک کرده و سریع تر به هدف نهایی برسید و یا اینکه در حالت رقابتی دوستان خود را اذیت کرده و نگذارید که پیش از شما به آن سوی آسمان ها برسند. همه چیز به شما و تصمیمات تان بستگی دارد. شاید تا انتهای مسیر دوست شما به کمک تان بیاید، اما این اختیار را خواهید داشت که در نهایت تنها با یکبار هول دادن، آن را به ابتدای بازی برسانید.

آیتم ها و المان های موجود در بازی Only Climb Better Together به خوبی تنظیم و طراحی شده اند و هر کدام شان به نوعی می توانند در صعود به بالاترین نقطه کمک تان کنند. این شما هستید که باید تمرکز کرده و از مکانیک کنترل نهایت بهره را ببرید.

نام: Only Climb Better Together
حجم فایل: 17.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Exbyte Studios
تاریخ انتشار: 2023
امتیاز استیم: 4.3 از 10
نسخه: TENOKE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجراجویی، اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Exbyte Studios
رمز فایل: www.download.ir
  • لینک دانلود
    2 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *