تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Ori and the Will of the Wisps v3.1 – Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/22 نسخه Ori and the Will of the Wisps v3.1 - Portable اضافه شد .

Ori and the Will of the Wisps

توسط استودیوی بازی سازی Moon Studios ساخته شده است و توسط کمپانی مشهور Microsoft Xbox Game Studios برای مایکروسافت ویندوز و Xbox One منتشر شده است. در این بازی شخصیت اصلی در یک جنگل تاریک قدم می گذارد که برای رسیدن به هدف خود باید معما های مختلف فکری را حل نموده و از شر معماهای دشوار عبور کند. یکی از ویژگی های بسیار جالب این بازی این است که در آن بازیکنان می بایستی در بین پلتفذرم های مختلف به حل معماها بپردازند. بازیکنان با گذشت از مراحل مختلف می توانند توانایی های خود را ارتقاء داده و اسرار موجود در جنگل را کشف نمایند. برخی از عناصر گیم پلی پایه ای این بازی توسط فرانچایزهای Rayman و Metroid الهام گرفته شده اند.

بازی Ori and the Will of the Wisps

را می توان به عنوان شاهکاری در بازی های سبک پازلی و معمایی و فکری به شمار آورد که دارای سیر داستانی بسیار مهیج بوده که با محیطی بسیار جذاب تلفیق شده است. 
نام: Ori and the Will of the Wisps
حجم فایل: 12.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Moon Studios
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 10
ورژن: v3.1
نسخه: Portable
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: فکری - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
رمز فایل: www.download.ir

Ori and the Will of the Wisps v3.1 - Portable

Players assume control of Ori, a white guardian spirit. To progress in the game, players are tasked to move between platforms and solve puzzles. Unlike The Blind Forest, Will of the Wisps seems to rely on autosaving rather than manually placed soul links, and the sequential upgrade system of the first title has been abandoned for a shard system more akin to charms in Hollow Knight. The game world unfolds to the player in the fashion of a Metroidvania, with new movement abilities allowing the player to access previously inaccessible areas. Some of the foundational gameplay elements were inspired by the Rayman and Metroid franchises.

لینک دانلود