تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Orn the tiny forest sprite – Portable

Orn the tiny forest sprite

درباره قهرمان کوچک و دوست داشتنی به نام اورن است . او یک روح کوچک جنگلی است و از جنگ محافظت می کند و با موجودات اهریمنی که قصد نابود کردن جنگل که خانه او هست ، مبارزه می کند و آنها را از بین می برد .  شما فرصت دارید که این موجود کوچک و دوست داشتنی با قدرت های منحصر به فرد را در یک بازی 3 بعدی زیبا با مناظر طبیعی زیبا کنترل کنید . با کاری که شما و اورن انجام می دهید به نجات زمین کمک می کنید اما به شما هشدار می دهیم چرا که سفر شما آسان نخواهد بود . از دیگر امکانات بازی Orn the tiny forest sprite این است که : این بازی دارای سبک هنری خاص خودش است که از فرهنگ بومی ژاپن نشات گرفته است ، تمامی مناظر و نقاطی که در بازی می بینید با هنر دست طراحی شده اند و هیچ یک از مناظر طراحی گروهی کامپیوتر نیست ، داستانی زیبا و جذاب که در طول مسیر این بازی با چهره های غیر قابل تصور زیادی رو به رو می شوید که همه آنها باعث می شود شما تبدیل به یک قهرمان در جنگل بدل شوید ، در بازی هر چه پیش می روید بازی سخت تر می شود و حل مراحل به مهارت بیشتری نیاز پیدا می کند و … . در

بازی Orn the tiny forest sprite

با هیولاهای بزرگ متعددی رو به رو می شوید اما این بازی شما را تنها نگذاشته است و به شما قدرت های ویژه ای داده است تا بتوانید با استفاده از آنها با دشمنان بزرگتر از خودتان مقابله کنید . از این قابلیت های منحصر به فرد در بازی می توان به ، افزایش قد و رشد کردن برای عبور از مناطق بلند ، امکان استفاده از قدرت تاریکی که به شما قدرت ویژه می دهد اما استفاده زیاد از آن روح شما را آلوده می کند ، امکان تغیر ماهیت به آتش و گداره و … اشاره کرد .  
نام: Orn the tiny forest sprite
حجم فایل: 1.49 گیگابایت
شرکت سازنده: FIVE12 GAMES LTD
تاریخ انتشار: 2018
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: FIVE12 GAMES LTD
رمز فایل: www.download.ir

Orn the tiny forest sprite - Portable

Beautiful levels and a lovable hero take the spotlight in Orn the tiny forest sprite, a 3D side-scroller inspired by both classic and modern platformers. Join the adventure and help Orn save the land but be warned your journey will not be an easy one.

لینک دانلود