تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Overchunked نسخه Portable

Overchunked

یک بازی در مورد یک اره مدور غول پیکر است که دائماً به شکل افقی به سمت جلو حرکت می کند و شما باید هدایت این اره را بر عهده بگیرید . تنها کاری که باید انجام دهید این است که این اره را به سمت جلو حرکت دهید و برای نابود کردن موانع سر راهتان از آن استفاده کنید و امتیاز بالاتری بگیرید . بازی Overchunked آسان است اما مهارت پیدا کردن در آن و استاد شدن در آن کار هر کسی نیست چرا که کنترل آن شاید در ابتدا ساده به نظر برسد اما وقتی موانع سر راهتان هست دیگر هدایت آن ساده به نظر نمی رسد و حرکت دادن آن از بین این موانع بسیار دشوار خواهد بود . موانعی که سر راه این اره می تواند باشد مثل مواد منفجره TNT و کوه ها و تپه های سنگی و … است که باعث خراب شدن این اره می شود . از دیگر امکانات

بازی Overchunked

می توان به : وجود رنگ های زیبا ، روشن و چشم نواز در بازی ، نمایش امتیاز به صورت آنلاین ، موسقی متن آرامش بخش که در زمان های پر از هیجان بازی برای آرامش شما لازم است ، وجود حالت بازی بدون امتیاز و مانع که باعث آرامش شما در هنگام بازی کردن با این اره می شود و … اشاره کرد .  
نام: Overchunked
حجم فایل: 142 مگابایت
شرکت سازنده: ATOMIC BREATH, FraZack
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، تک نفره ، سرگرمی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: ATOMIC BREATH, FraZack
رمز فایل: www.download.ir

Overchunked - Portable

Overchunked is a game about a giant circular saw constantly moving forward: steer it left and right to guide its course, dodge obstacles, TNT explosives and destroy the rest of the environment to obtain points .FAST GAMEPLAY: easy to play hard to master . DESTRUCTION IS SATISFACTION: destroy everything on your path and avoid obstacles .

لینک دانلود