تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی PAGAN PEAK VR – VREX مخصوص هدست واقعیت مجازی

PAGAN PEAK VR

شما را در سفری به تاریک‌ترین بخش‌های ذهن انسان شریک کرده و با ماجراجویی‌ها و معماهای بسیاری روبه‌رو می‌کند. ماجرا از آنجایی آغاز می‌شود که شما به کوه‌های آلپ سفری داشته و پس از اتفاقاتی خودتان را در یک کابین بزرگ و مخوف پیدا می‌کند. قاتل کرامپوس به دنبال شماست و باید هر چه سریع‌تر راهی برای خروج از این کابین وحشتناک و فرار از چنگ او پیدا کنید. تنها شانس شما برای نجات، بررسی دقیق تمامی بخش‌های کابین و حل کردن معماهایی است که توسط کرامپوس و به صورت مرحله‌به‌مرحله در اختیار شما قرار می‌گیرد. هر چه سرنخ‌های بیشتری پیدا می‌کنید از عمق تاریکی ذهن این قاتل مخوف بیشتر آگاهی یافته و راه‌های بهتری برای فرار از چنگ او پیدا خواهید کرد. جهان بازی PAGAN PEAK VR بسیار ترسناک، تاریک و دلهره‌آور بوده و با الهام از سری اصلی اسکای طراحی و توسعه‌یافته است. بزرگ‌ترین چالش شما این است که بتوانید همانند کرامپوس فکر کرده و از قبل قدم‌ها و رفتارهای او را پیش‌بینی کنید تا بتوانید استراتژی مناسبی در قبال حملات او اتخاذ کنید. با حل کردن هر معما با بخشی از داستان بازی و سناریوی اصلی آن آشنا خواهید شد و در همین راستا هر چه بیشتر با معماها تعامل برقرار کنید داستان بازی را بهتر و دقیق‌تر درک خواهید کرد. محتاط بودن بخش مهمی از موفقیت در بازی PAGAN PEAK VR است. هر لحظه امکان دارد که با حمله‌ای از جوانب مختلف روبه‌رو شده و غافلگیر شوید. به دلیل گرافیک بسیار واقع‌گرایانه بازی و همچنین اینتراکشن های حرفه‌ای که از صفر تا صد توسط سازندگان طراحی شده‌اند تجربه این عنوان برای دارندگان هدست های واقعیت مجازی تجربه‌ای متفاوت و ارزشمند خواهد بود.

..|| تجربه این عنوان با کنترلرهای معمولی موس و کیبورد میسر نیست و باید از یکی از هدست های واقعیت مجازی والو ایندکس، اچ تی سی وایو یا اکیولس ریفت استفاده کنید ||..

نام: PAGAN PEAK VR
حجم فایل: 8.9 گیگابایت
شرکت سازنده: anotherworld GmbH
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: anotherworld GmbH
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی vr
رمز فایل: www.download.ir

PAGAN PEAK VR - VREX

PAGAN PEAK VR will take you on a journey to the darkest corners of the human mind. You will find yourself in a mysterious alpine cabin, captured by the Krampus Killer. Your only chance to survive is to explore the cabin and solve the riddles laid out by the killer, emerging deeper and deeper into his psyche.

لینک دانلود