تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Path of Titans Demo v7211

Path of Titans Demo

نام بازی بسیار جالب که شما را به دنیای دایناسور ها و با شبیه سازی های بسیار جذاب و دقیق آن دوران خواهد برد . شما در این بازی نقش دایناسور های در اعماق جنگل های عظیم بر روی زمین را خواهید داشت . شما می توانید دایناسور مورد علاقه خود را انتخاب کنید ،  آن را به سلیقه خود تغییر دهید و وارد حیات وحش آن موقع شوید . یکی از نکات بسیار جالب این بازی آنلاین بودن آن یا به نحو دیگر شما با دیگر افراد و دایناسور ها در سراسر جهان در یک محیط می باشید و می توانید با یکدیگر همکاری کرده و یا همدیگر را به چالش بکشید . وظیفه شما در بازی زنده ماندن و بقاء می باشد و یافتن غذا در بازی امری بسیار سخت است که باید با دقت و سرعت عمل بالا بتوانید به شکار حیوانات دیگر بروید تا بتوانید به بقاء خود در این جهان ادامه دهید . شما می توانید دایناسور های خود را در بازی سفارشی کنید ، به طور مثال پوسته های جدید برای خود خریداری کرده و نوع و حالت چشم یا دستان خود را عوض کنید !

بازی Path of Titans Demo

دارای گرافیکی سه بعدی و خیره کننده می باشد که هر مخاطبی را محو نمایش های خود می کند . شما در این بازی می توانید به دیگر دوستان خود متصل شده و با یکدیگر تیم تشکیل داده و به چالش های بازی بروید که از نکات بسیار جالب این بازی می باشد .
نام: Path of Titans Demo
حجم فایل: 2.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Alderon Games Pty Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v7211
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز - اکشن - ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 7.0 به بالا

Path of Titans Demo - v7211 + Data

A huge environment filled with up to 200 players per server. Group up with players and explore and complete quests together. Or go it alone and carve your own path, how you survive is completely up to you. Complete quests that encourage and reward immersive cooperation and unlock new customization options!

لینک دانلود