دانلود بازی کامپیوتر Phantom Path نسخه کرک شده DARKZER0

Phantom Path

درباره جنگلی است که به ادعای مسافرانی که از آن عبور کرده اند و دیگر افرادی که در اطراف آن زندگی می کنند بسیار شوم و بد یمن است و هر کسی که داخل آن رفته یا بازنگشته است یا با سختی از درون آن عبور کرده است ، گویا که آن نفرین شده است . با این حال پادشاهی همه افراد را به دور هم جمع کرده است تا با کمک همدیگر راهی برای از بین بردن طلسم آن پیدا کنند . اما این مکان با هر شومی که دارد برای بعضی ها مصیبت بوده است و برای بعضی فرصت و توانسته اند وارد آن شوند ، در آن کاوش کنند و گنجینه های بزرگی را پیدا کنند . حالا شما می توانید وارد دنیای بازی Phantom Path شوید ، در ویرانه ها و هزارتو ها بگردید ، شهر های باستانی را کاوش کنید ، رازهای آن را پیدا کنید و چنانچه توانستید همه رموز آن را حل کنید و گنجینه هایی بزرگ را به دست آورید . از دیگر ویژگی های

بازی Phantom Path

می توان به : با پیشرفت در جنگل ، معماهای پیچیده مربوط به تکنولوژی باستانی را پیدا می کنید و باید انها را کشف کنید ، با موجودات عجیب روبرو شوید ، از وحشتهای جادویی پنهان شوید و تله های کشنده را دور بزنید ، کتیبه های رمزگشایی شده ، نامه ها ، یادداشت ها و خاطرات را پیدا کنید تا در مورد تاریخ جنگل و همچنین سرنوشت بسیاری از کاشفانی که وارد آن شده اند بیاموزید و از آن استفاده کنید تا رازهای بیشتری را بگشایید ، برای به دست آوردن کتب سنگی ، حاوی دانش باستانی ، چالش های اختیاری را در سراسر جنگل حل کنید ، مناطق مخفی ، گذرگاه های انشعابی و دارای گنجینه های پنهانی را پیدا کنید ، بازی دارای چند پایان است و شما تصمیم گیرنده سرنوشت جنگل خواهید بود ، پس عاقلانه تصمیم بگیرید و … اشاره کرد . 
نام: Phantom Path
حجم فایل: 235 مگابایت
شرکت سازنده: KEYREAL
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - فکری - معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: KEYREAL
رمز فایل: www.download.ir

Phantom Path - DARKZER0

The forest is infamous for claiming the lives of countless travelers. After numerous ill-fated expeditions, the kingdom has recalled all of its remaining scouts and researchers. All who wish to live are advised to avoid the treacherous place at any cost.However, where some find misfortune, others see opportunity.

لینک دانلود