تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Pharaonic نسخه Unleashed

به روز رسانی :

97/01/25 نسخه Unleashed اضافه شد

Pharaonic یک بازی در سبک اکشن و نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Milkstone Studios ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Milkstone Studios یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند Ziggurat و Little Racers STREET را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . داستان این بازی در مصر و در فضایی روایت می شود که فراعنه مصر در قدرت به سر می برند و هر روز در حال نابودی انسان های بیگناه بسیاری می باشند و شما به عنوان قهرمان داستان باید به مبارزه با این پادشاهان ستمگر بپردازید . بازی رایانه ای Pharaonic با تمرکز برو روی داستان ها و افسانه ها مصری موفق شده است یکی از زیباترین داستان های سال های اخیر را برای بازی بازان به ارمغان بیاورد بطوری که نمونه این سبک داستان و روایت تا به حال در بازی رایانه ای دیگری مشاهده نشده است .

سایر توضیحات : گیم پلی این بازی به سبک سایر بازی های نقش آفرینی می باشد در این بازی شما در ابتدا باید شخصیت خود را با استفاده از سیستم شخصی سازی بسیار قدرتمند این بازی ظطراحی کرده و وارد بازی شوید ، در این بازی سازندگان تعداد بسیار زیادی مقبره و مکان های قدیمی و اسرار امیز قرار داده اند که شما باید با یافتن آنها و سپس پیدا کردن مسیر مناسب وارد این مقبره ها شده و با مبارزه با موجودات این مقبره ها خود را به مرکز انها رسانده و گنجینه آن را پیدا کنید ، همچنین در این بازی سازندگان تعداد زیادی سلاح و زره قرار داده اند که شما با استفاده از آنها می توانید خود را به یکی از قدرتمند ترین موجودات مصر باستان تبدیل کنید . گرافیک هنری این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و می توان گفت استودیوی سازنده از این لحاظ بسیار عالی عمل کرده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Pharaonic

مشخصات بازی :نام بازی : Pharaonicپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Milkstone Studiosمنتشر کننده : Milkstone Studiosسبک بازی : نقش آفرینی – اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : Steam

Pharaonic

لینک دانلود