دانلود بازی کامپیوتر Phoenix Point Blood and Titanium نسخه Codex

Phoenix Point Blood and Titanium

اولین دی ال سی بازی Phoenix Point است ، اثری استراتژیک و علمی تخیلی که توسط خالق مجموعه بازی های XCOM ، جولیان گلوپ ساخته شده است . این دی ال سی جدید یک سری افزودنی های سایبرنتیک را به این عنوان اضافه می کند که از طریق پروژه های تحقیقاتی جدید در دسترس قرار می گیرند و قابل ارتقا نیز هستند . البته این افزودنی ها هزینه ی نسبتا بالایی دارند و زمانی که به دلیل اتفاقاتی مثل جنگ مواد اولیه ی آن کمیاب شوند ، قیمت این قطعات بالاتر نیز می رود . همچنین در

بازی Phoenix Point Blood and Titanium

جناح نیو جریکو یک زیر جناح نیز دریافت می کند که Pure نام دارد و متشکل از سربازانی است که بیشتر اعضای بدنشان شامل ارتقاهای بیونیک می شود و شما برای داشتن این سربازها باید بودجه ی بسیار بالایی داشته باشید . زیر جناح Pure ماموریت های ویژه و داستان مخصوص به خود را دارند که در این دی ال سی روایت می شود . در این دی ال سی یک سری اسلحه و تجهیزات جدیدی نیز وجود دارند ، مانند مانند نارنجک جدید زئوس EMP و که بیشتر برای مقابله با وسیله های نقلیه و سربازان Pure مورد استفاده قرار می گیرند . این دی ال سی شامل به روز رسان Leviathan نیز می شود که از طریق آن نیز یک زیر جناح جدید با نام Forsaken به بازی اضافه می کند و سربازان این گروه تحت یک سری آزمایش ها قرار گرفته اند و جهش یافته شده اند . این به روز رسان همچنین بخش زیادی از مشکلات موجود در بازی را برطرف می کند ، به طور مثال بسیاری از اسلحه ها درصد تخریبشان تغییر کرده تا بازی بیشتر بالانس باشد و همچنین یک یک درجه ی سختی آسان و یک درجه ی بسیار سخت و چالش برانگیز نیز به بازی اضافه شده است . 
نام: Phoenix Point Blood and Titanium
حجم فایل: 15 گیگابایت
شرکت سازنده: Snapshot Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک نوبتی - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Snapshot Games
رمز فایل: www.download.ir

Phoenix Point Blood and Titanium - CODEX

Expand the power and versatility of Phoenix Point operatives with cybernetic augmentations. Unlock new abilities for your soldiers, new research projects, and new approaches to tactical combat. But beware: enemies will bring cybernetics to bear against your team, too.

لینک دانلود