دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم آموزشی Photoshop CC Photoshop Actions Course With 100 Actions

Photoshop CC Photoshop Actions Course With 100 Actions یک فیلم آموزشی مفید و سودمند برای کسانی است که با نرم افزار شناخته شده فتوشاپ کار می کنند و می خواهند تا دانش و توانایی های خود را در استفاده از این نرم افزار بالاتر ببرند. دوره آموزشی Photoshop CC Photoshop Actions Course With 100 Actions توسط شرکت Udemy تهیه شده است و به وسیله Marcin Mikus نیز تدریس می شود و در آن استفاده از اکشن فتوشاپ های گوناگون را آموزش می دهد.

سایر توضیحات : کار با نرم افزار Photoshop همیشه هم طاقت فرسا نیست و باید با استفاده از یک آموزش گام به گام آن را یاد بگیرید. در دوره آموزشی Photoshop CC Photoshop Actions Course With 100 Actions شما یاد می گیرید که چگونه زمان ویرایش عکس را کاهش می دهید بدون این که از کیفیت کار شما کاسته شود. در این دوره آموزشی شما یک درک و دید عمیق از فرآیند تولید یک اکشن و هم چنین مفاهیمی که در کار به شما کمک می کند خواهید داشت. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Photoshop CC Photoshop Actions Course With 100 Actions

ملزومات یادگیری دوره آموزشی Photoshop CC Photoshop Actions Course With 100 Actions :

– یک نسخه از نرم افزار فتوشاپ

چه چیزی از دوره آموزشی Photoshop CC Photoshop Actions Course With 100 Actions کسب می کنید :

– بالای 26 درس و 3 ساعت محتوا – ساخت افکت های فتوشاپ به آسانی – ساخت اکشن های فتوشاپ – روتوش تصاویر – انجام درجه بندی رنگ در فتوشاپ

مخاطبان هدف دوره آموزشی Photoshop CC Photoshop Actions Course With 100 Actions :

– کسانی که دوست دارند تا روتوش کردن را یاد بگیرند – کاربران فتوشاپ

– عکاسان هنرهای زیبا

سرفصل های دوره آموزشی Photoshop CC Photoshop Actions Course With 100 Actions :

– معرفی این دوره آموزشی – اکشن های روتوش – روند کاری اکشن ها – اکشن های رنگ – اکشن های VIgnette – تشکر از شما مشخصات فیلم آموزشی Photoshop CC Photoshop Actions Course With 100 Actions : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Udemy – مدرس : Marcin Mikus – مدت زمان آموزش : 3 ساعت – پروژه تمرینی : ندارد – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 1080 * 1920 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس فارسی : ندارد  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Photoshop CC Photoshop Actions Course With 100 Actions