تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Photoshop Composite Mastery

Photoshop Composite Mastery

همه چیزهایی را که باید برای ایجاد کامپوزیت در فتوشاپ بیاموزید ، در بر میگیرد . در پایان این دوره ، شما کامپوزیت خود را ایجاد کرده اید و مهارت و دانش خود را ارتقا داده اید. تام کای ، عکاس حرفه ای و طراح گرافیک با اشتیاق باورنکردنی برای خلق می باشد . او 10 سال گذشته در زمینه خلاقیت کار کرده و در آن زمان اطلاعات مفیدی را آموخته است که با شما به اشتراک می گذارد! تام کای  به شما در یادگیری فتوشاپ کامپوزیت و تسلط در ایجاد کامپوزیت های خیره کننده در فتوشاپ کمک می کند . همچنین تمام مهارت های لازم برای ایجاد هر نوع کامپوزیت را که می توانید به آنها فکر کنید را به شما ارائه دهد. دوره آموزشی Photoshop Composite Mastery برای کسانی طراحی شده است که می خواهند مهارت کامپوزیت فتوشاپ را فرا بگیرند.چه بخواهید برای خودتان یا برای سایر مشتری ها کامپوزیت درست کنید ، این کلاس برای شما مفید خواهد بود! و نگران نباشید ، تمام مواد مورد نیاز برای این پروژه مانند تصاویر ، برس ها و بافت ها برای شما فراهم شده است. این دوره با استفاده از نسخه ابری خلاق فتوشاپ ساخته شده است ، ادوب فتوشاپ سی سی به طور خاص در این دوره از آن استفاده می شود ، اما اصول و مهارت های آموخته شده در این دوره می تواند برای نسخه های دیگر نیز کاربرد داشته باشد.

در دوره Photoshop Composite Mastery موارد زیر یاد خواهید گرفت:

_ نحوه استفاده از رابط و ابزارهای فتوشاپ ._ از کجا می توان تصاویر و برس های رایگان و پولی را پیدا کرد._ نحوه ویرایش به روشی غیر مخرب ._ چگونه فایل خود را به درستی تنظیم کنید .راه های سریع و مؤثر برای ترکیب چند تصویر در یکنحوه انجام درجه بندی رنگ نهایی بر روی یک پروژه برای ایجاد یک تصویر منسجمروش مناسب برای ذخیره تصویر نهایی خود  برای اهداف دیجیتال و چاپ
نام: Photoshop Composite Mastery
شرکت سازنده: skillshare
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
رمز فایل: www.download.ir

Photoshop Composite Mastery

Learn everything you need to master creating composites in photoshop! I will walk you through the process from beginning to the end and give you some useful tips and tricks that I wish I knew when I first started. At the end of this course, you will have created your own composite and have the skills and know-how to create many more!

لینک دانلود