تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی Pinball FX2 VR نسخه کرک شده VREX

Pinball FX2 VR

جدیدترین ساخته استودیو بازی‌سازی Zen Studios است که در سبک شبیه‌سازی بوده و در سال 2016 طراحی و منتشرشده است. عنوان Pinball FX2 VR بازی آرکید پین بال را در قالب واقعیت مجازی شبیه‌سازی می‌کند و تجربه‌ای بسیار زیبا و نزدیک به واقعیت از این بازی برای بازیکنان به وجود آورده است. از جمله قابلیت‌های مهم این عنوان می‌توان به فیزیک واقع‌گرایانه، گرافیک سه‌بعدی پر جزئیات و … اشاره کرد. سیستم امتیاز شماری و مدیریت روند بازی بسیار پیشرفته است و تمامی امتیازات شما از جمله Super Score, Wizard Score و … را در خود ذخیره می‌کند. سه زمین بازی مختلف در

بازی Pinball FX2 VR

وجود دارد که به ترتیب Secrets of the Deep, Mars و Epic Quest نام دارد. این بازی از تمامی هدست های واقعیت مجازی موجود در بازار از جمله آکیولس ریفت و اچ تی سی وایو پشتیبانی می‌کند. سازندگان بازی قول داده‌اند که در آپدیت‌های بعدی محتویات بازی را بیش‌ازپیش تکمیل کرده و زمین‌های بازی جدیدی به آن اضافه کنند.

..|| این عنوان فقط با هدست های واقعیت مجازی قابل اجرا است ||..

نام: Pinball FX2 VR
حجم فایل: 1.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Zen Studios
تاریخ انتشار: 2016
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 3+
منتشر کننده: Zen Studios
رمز فایل: www.download.ir

Pinball FX2 VR - VREX

Experience digital pinball as never before in Pinball FX2 VR, a groundbreaking new pinball game from the digital pinball pioneers Zen Studios! Pinball FX2 VR features advanced physics, detailed 3D graphics, and original tables from the pinball wizards at Zen.

لینک دانلود