تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی PIPE by BMX Streets v1.07.4 نسخه Portable

PIPE by BMX Streets

یک تجربه ی فیزیک مبنی دوچرخه سواری بی ام اکس را ارائه می دهد که برای جامعه ی طرفداری این ورزش ساخته شده است و توسعه دهندگان تمام تلاش خود را برای طراحی واقع گرایانه ی حرکت های نمایشی در این بازی انجام داده اند . شما در

بازی PIPE by BMX Streets

این امکان را خواهید داشت که بیش از 50 حرکت مختلف را اجرا کنید که برخی از آن ها شامل اشاره ها و ارجاعات جالبی به دنیای ورزشی دوچرخه سواری بی ام اکس می شود که تنها آن هایی که خیلی در این زمینه اطلاعات دارند ، آن ها را متوجه می شوند . Mash Games ، استودیوی توسعه دهنده ی این عنوان تا به حال چندین نسخه از بازی های BMX Streets را ساخته است . تیم آن ها مدت زمان زیادی را بر روی این پروژه کار کرده است و از تمام تجربیاتی که از ساخت دموهای مبتنی بر فیزیک و نسخه های موبایلی این بازی به دست آورده است ، در این بازی استفاده کرده است . آن ها بسیار سخت تلاش کرده اند تا بیشتر این ورزشی را معرفی کنند و آینده ی آن را توسعه بدهند . فیزیک این بازی طراحی فوق العاده ای دارد و با این که توسط یک استودیوی مستقل طراحی شده ، اما بسیار واقع گرایانه است . توجه داشته باشید که شما برای راه اندازی این بازی حتما به ماوس احتیاج دارید و همچنین برای تجربه ی این عنوان و منوها به یک دسته ی بازی نیز نیاز دارید . 
نام: PIPE by BMX Streets
حجم فایل: 224 مگابایت
شرکت سازنده: Mash Games
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.07.4
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ورزشی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Mash Games
رمز فایل: www.download.ir

PIPE by BMX Streets - Portable

PIPE is a physics based BMX experience built for the BMX community designed to simulate realistic BMX motion. Perform over 50 aerial stunts, grind any corner, send big airs in the PIPE! PIPE also includes some fun Easter Eggs for those willing to explore and think outside the box. Mash Games has been in the works of developing the all around EPIC console game BMX Streets.

لینک دانلود