دانلود بازی Plague Inc v1.15.3 برای اندروید + مود

به روز رسانی :

1396/11/17 نسخه جدید اضافه شد.

در Plague Inc دو سبک شبیه سازی و استراتژی ترکیب شده اند. آیا می توانید دنیا را ویروسی کنید؟ ویروس شما همه دنیا را به خطر می اندازد. وظیفه شما در این بازی اشاعه ویروس کشنده طاعون به تمام نقاط زمین است؛ به گونه ای که نسل بشریت را نابود کند و به دنیا پایان دهد. این در حالی است که انسان ها مدام در حال مبارزه با این ویروس و به دنبال یافتن راهی برای نجات از این وضعیت هستند. در این بازی شما با تقویت ویروس خود و یافتن راه های انتقال آن، بایستی مقاومت انسان ها در مقابل بیماری را از بین ببرید و موجب نابودی همه آن ها شوید. 12 نوع ویروس و بیماری مختلف در این بازی در دسترس شما می باشد که برای استفاده از هر کدام احتیاج به یک استراتژی خاص و ویژه خواهید داشت.

سایر توضیحات: Plague Inc از سری بازی های شبیه سازی-استراتژیک شرکت معروف Miniclip می باشد که تا کنون بیش از 100 میلیون بار دانلود و نصب شده است که تعداد خیره کننده ای به شمار می آید. گیم پلی نواورانه و جذاب این بازی، سبکی جدید را در بازی های موبایل تداعی می کند و شما شاهد سطحی فراتر از آنچه انتظار داشتید خواهید بود. ادغام دو سبک استراتژی و شبیه سازی می تواند مخاطبان هر دو گروه بازی را به خود جذب کند و همین مورد برگ برنده ای برای این بازی محسوب می شود و جذابیت آن را برای بازیکنان دوچندان کرده است. این بازی نبردی بین شما و تمام جهان است و هر کدام که مقتدرانه تر عمل کنید، پیروز خواهید شد.

دانلود بازی Plague Inc برای اندروید + مود

ویژگی های بازی Plague Inc:– گرافیک HD و خیره کننده– نمایش دقیق و با کیفیت جزییات– وجود سیستم آموزشی ساده و جامع– امکان آلوده کردن بیش از 50 کشور جهان– پشتیبانی کامل بازی از امتیازات و رکوردها– انتخاب به عنوان برترین بازی مخصوص تبلت در سال 2012 توسط New york Daily– گیم پلی جذاب و اعتیادآور

Plague Inc

لینک دانلود