دانلود بازی PLAY WITH ME CREEPY COLLECTORS EDITION – PLAZA

PLAY WITH ME CREEPY COLLECTORS EDITION

جدیدترین نسخه بازی PLAY WITH ME است که تمامی محتویات الحاقی و دی ال سی های منتشرشده برای این عنوان را شامل می‌شود. بازی PLAY WITH ME CREEPY COLLECTORS EDITION معماهای بصری جذابی به بازیکنان ارائه می‌دهد که آن‌ها را وادار به اندیشیدن می‌کند. گیم پلی بازی بسیار ترسناک و شک‌برانگیز بوده و با الهام از مجموعه پرطرفدار اره طراحی شده است. شخصیت اصلی بازی یک روزنامه‌نگار و محقق به نام رابرت هاوک (Robert Hawk) است که به طرز وحشتناکی تصادف می‌کند و پس از این واقعه او و همسرش به شکل اسرارآمیزی ناپدید می‌شوند. رابرت در زمینه نوشتن مقالات جنایی و جنجال‌برانگیز فعالیت می‌کرده و اخیراً نیز چندین مقاله کوبنده در ارتباط با یک قاتل سریالی که خود را ایلوژن می‌نامد منتشر کرده است. پس از تحقیقات اولیه، مسئول پرونده او شواهدی مبنی بر دست داشتن ایلوژن در ناپدید شدن هاوک و همسرش پیدا می‌کند و تحقیقات را به‌طورکلی وارد فاز جدیدی می‌کند. آن‌طور که از شواهد و مدارک پیداست، هاوک و یک کارآگاه خصوصی معروف به نام پاتریک کلارک توانسته بودند مدارک و اسناد مهمی در ارتباط با هویت این قاتل سریالی کشف کنند و این موضوع مسلماً به انگیزه مهمی برای حذف کردن هاوک تبدیل شده است. ایلوژن قاتلی بسیار مخوف است و به‌گونه‌ای کاملاً متفاوت با قربانیان خود برخورد می‌کند. او قربانیان خود را وارد هزارتوهای چالش‌برانگیزی می‌کند و آن‌ها را تا حد مرگ شکنجه می‌دهد. حال شما به یکی از طعمه‌های این قاتل مخوف تبدیل‌شده‌اید و باید سعی کنید تا با معماهایی که پیش رویتان قرار می‌دهد روبه‌رو شده و جواب مناسبی برای آن‌ها پیدا کنید. در این مسیر تنها نیستید و در طی روند بازی با اشخاص دیگری که همانند شما طمعه ایلوژن هستند روبه‌رو خواهید شد. با اندکی کمک و تلاش می‌توانید این افراد را به همکاری با خود دعوت کنید.

بازی PLAY WITH ME CREEPY COLLECTORS EDITION

شما را در شرایط سختی قرار می‌دهد که مجبور باشید تصمیمات اخلاقی سختی بگیرید. در یک طرف این تصمیمات خودتان و امنیتان هستید و در طرف دیگر جان یک انسان بی‌گناه است. می‌توانید با خودخواهی تمام سایر افراد را به جان پناهی در برابر تله‌ها تبدیل کنید و یا به هر قیمتی که شده آن‌ها را نجات دهید.

..|| این بازی به نسخه 1.40.58 آپدیت شده و تمامی محتویات الحاقی از جمله Play with Me: Escape room و Play with Me: Soundtrack & Booktrack را شامل می شود ||..

نام: PLAY WITH ME CREEPY COLLECTORS EDITION
حجم فایل: 2.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Airem
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - مسابقه ای - ترسناک - شبیه ساز - ورزشی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Airem
رمز فایل: www.download.ir

PLAY WITH ME CREEPY COLLECTORS EDITION - PLAZA

Get to a higher level of immersion and use real objects to outsmart the harasser. Blow into the microphone to blow out the candles, make a hand gesture to light the match, solve optical puzzles and illusions that will stimulate your imagination, use objects from your surroundings - microphone, mirror, your hands, 5 endings + one hidden, each start of a new game generates new puzzles, item positions etc. and more!

لینک دانلود