تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر ماجرایی Pluviophile نسخه PLAZA

Pluviophile

یک بازی ماجرایی است و داستان شخصی را روایت می کند که درون جنگلی برای آرامش ذهنی راه می رود . درواقع این یک بازی شبیه سازی است که جنگلی را با صدای حرکت باد بین درختان به همراه باران و صدای آن شبیه سازی می کند و باعث آرامش شما می شود . در بازی Pluviophile کار خاصی لازم نیست انجام دهید و تنها کافی است که با پای پیاده درون جنگل حرکت کنید و قدم بزنید و ارامش بگیرید . در این سفر که درون جنگلی زیبا و بارانی می روید یک شعر از شاعر مغروف جولیوس کاوین نیز برای شما زمزمه می شود که همین موضوع نیز آرامش یافتن شما را نیز بیشتر می کند . موسیقی متنی که در

بازی Pluviophile

نواخته می شود توسط پینار کارباش و برای این بازی ساخته شده است . اگر عاشق راه رفتن در جنگل و شنیدن صدای باران هستید این بازی زیبا را به شما توصیه می کنیم . همچنین دیدن مناظری که در بازی ترسیم شده است نیز به نوبه خود بسیار آرام بخش و دیدنی است و از دیدن آن لذت خواهید برد . 
نام: Pluviophile
حجم فایل: 4.44 گیگابایت
شرکت سازنده: Tonguç Bodur
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، آرامش بخش
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Tonguç Bodur
رمز فایل: www.download.ir

Pluviophile - PLAZA

Pluviophile is a very short experience about the mood of rain in the woods. It is a slow paced pure walking simulator; you only walk, slowly, in the wilderness away from civilization. A beautiful poem from Julius Cawein accompanies your short journey; and the original music score that is composed by Pınar Karabaş.

لینک دانلود