تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Pokémon Masters v1.9.0

به روز رسانی :

1399/02/21 نسخه 1.9.0 اضافه شد.

Pokémon Masters

یک بازی نقش آفرینی است . اگر طرفدار بازی ها و انیمه های پوکمون باشید داستان این بازی را می توانید حدس بزنید . در این بازی می توانید ماجراجویی های جدیدی را در دنیای پوکمون ها آغاز کنید . شما در یک جزیره جدید به نام پاسیو قرار می گیرید جایی که مسابقات 3 به 3 برگزار می شود و هدف شما این است که قهرمان شوید . شما در این بازی با مربیان مشهور و پوکمون هایشان می جنگید پس بجنبید و یک تیم قهرمانی بسازید و دوستانتان را در آن دعوت کنید . دقت کنید تیمی که در بازی Pokémon Masters تشکیل می دهید باید تمامی نقاط ضعف شما و هم تیمی های دیگر را بپوشاند تیم شما دارای 3 عضو است پس باید به گونه ای باشد که نقطه ضعف های یکدیگر را بپوشانید . این بازی لذت جدیدی از بازی های مشارکتی را برای شما به ارمغان می آورد  و حسابی با دوستانتان سرگرم می شوید و به چالش کشیده می شوید پس با هم کار کنید ، تمرین کنید تا پیروز شوید .

بازی Pokémon Masters

از دستگاه هایی با حداقل 2 گیگابایت رم پیشتیبانی می کند و نسخه اندروید شما نیز حتما باید بالای 5 باشد و اگر در بازی لگ یا غیره مشاهده کردید مشکل از دستگاه شماست . 
نام: Pokémon Masters
حجم فایل: 81 مگابایت
شرکت سازنده: DeNA Co., Ltd
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.9.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Pokémon Masters v1.9.0

Start a new adventure in the Pokémon world! Explore the all-new island of Pasio . There’s a tournament of 3-on-3 battles being held on Pasio called the Pokémon Masters League. Aim to become its champion as you battle with famous Trainers and make a dream team of friends on the way . Form a team with three Trainers and their Pokémon to target your opponents' weaknesses and deal big damage . Enjoy co-op play with friends all around the world! In co-op play, three players team up for fun, exciting battles! Work together to emerge victorious .

لینک دانلود