تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Potentia v1.0.5.6 – P2P برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/01/11 نسخه Potentia v1.0.5.5 - GoldBerg اضافه شد.

Potentia

بازی ماجراجویی اکشن تیرانداز سوم شخص با موضوع پسا آخرالزمانی می باشد. شاهد ماجراهای ویکتور و دوستانش در این دنیای متروک باشید. با نبرد نزدیک راه خود را پاک کنید. با استفاده از کمان خود دشمن خود را بی صدا شکار کنید. هنگامی که اوضاع بهم ریخته است ، به سلاح تفریحی قابل اعتماد خود بروید. برای بدترین حالت ، همیشه اسلحه خود را در جایی نزدیک نگه دارید. و مهمتر از همه ، مهمات و کیت های پزشکی خود را هوشمندانه مدیریت کنید. اگر می خواهید از همه اینها جان سالم به در ببرید ، باید از وسایل خود با دقت استفاده کنید. در

بازی Potentia

داستان باورنکردنی پشت شخصیت ها را تجربه کنید. سبک خود را انتخاب کنید! شما ترجیح می دهید وارد اقدامی شوید یا از طریق دشمنان خود را مخفی کنید ، غرایز خود را دنبال کنید. از دید دستیار برای یافتن اشیایی که می توانید با آنها تعامل داشته باشید استفاده کنید. در شرف پایان جنگ سرد بود. هر دو طرف اعلام کردند که دیگر به پیگیری جنگ ادامه نخواهند داد. آن شب همه در خیابان بودند. در بازی Potentia مردم پایان جنگ را جشن می گرفتند. کل شهر مانند یک منطقه مهمانی بود. یکی از دوستان ما در خانه اش مهمانی گرفته بود. من و همسرم آنا قصد داشتیم در مترو ملاقات کنیم و بعداً همان شب ، به دوستانمان بپیوندیم. اوه ، چه بگویم همه ما خوشحال بودیم. همانطور که مشخص شد ، خوشبختی ما مدت زیادی دوام نخواهد آورد. و امیدهای ما برای صلح با اکثریت مردم اطرافمان از بین می رود. در کمتر از یک ثانیه همه چیز از دست رفت. یک سلاح انرژی ناشناخته به شهر اصابت کرد. هیچ کس از میزان واقعی خسارت ناشی از آن اطلاع ندارد ، اگر فقط به یک شهر ، کشور یا کل کره خاکی وارد شده باشد. ساختمانها و زیرساخت ها دست نخورده باقی مانده اند. حیوانات و گیاهان صدمه ای نمی بینند. با این حال ، بسیاری از مردم فقط ناپدید شدند. اکنون ، هیچ کس پاسخ انتقال رادیویی ما را نمی دهد. هیچ کس به کمک ما نمی آید. به نظر می رسد همه ناپدید شده اند. به غیر از برخی وحشیان خصمانه ، کسی در اطراف نیست. پس از حمله ، تعداد کمی از ما زنده ماندیم و تعداد اندکی از افراد که هنوز زنده و سالم بودند ، برای کارکرد دستگاههای دولتی و انتظامی کافی نبودند. مردم کمی بیش از حد وحشی شدند. هر روز سختی های جدیدی به همراه می آورد اما در پایان ما تحمل خواهیم کرد ، زنده می مانیم با هر هزینه ای که باشد.
نام: Potentia
حجم فایل: 13.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Wily Pumpkin
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.0.5.6
نسخه: P2P
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Wily Pumpkin
رمز فایل: www.download.ir

Potentia v1.0.5.5 - GoldBerg

Third person shooter action adventure game with post-apocalyptic theme. Witness the adventures of Victor and his friends in this abandoned world.

لینک دانلود