دانلود بازی Professional Farmer: Cattle and Crops v1.3.5.5 نسخه GOG

به روز رسانی :

1400/01/15 نسخه Professional Farmer: Cattle and Crops v1.3.5.5 - GOG اضافه شد.

Professional Farmer: Cattle and Crops

این بازی شبیه سازی مزارع کشت و کشاورزی و گاوداری های صنعتی را برای شما مهیا می کند و شما در آن می توانید به تجربه کشاورزی و گاوداری بپردازید . در این بازی خواهید دید که تجربه کشاورزی با ماشین آلات به روز و عالی چقدر لذت بخش خواهد بود و البته چه چالش هایی بر سر راه شما قرار خواهد گرفت . کاشت و برداشت محصول ، مراقبت از حیوانات و ادامه چرخه تولید غذا کار سختی است ، اما یک کشاورز همیشه راضی است و همه این کار ها را به علاقه انجام می دهد . در

 بازی Professional Farmer: Cattle and Crops

می توانید تمامی کارها را با جزئیات بالا تجربه کنید از کشت و کار و راندن وسایل نقلیه کشاورزی تا دامداری و پرورش گاو و … با بهترین کیفیت برای شما نمایش داده می شود . ماشین آلاتی که در این بازی شبیه سازی شده اند از روی ماشین آلات واقعی ساخته شده و فیزیک واقعی خودرو ر نیز به همراه دارد . از دیگر ویژگی های این بازی این است که در آن می توانید رشد گیاه را بر اساس کوددهی مناسب و صحیح با مواد مغذی بهینه تر کنید ، چمنزارهای اطراف مزرعه را با مراقبت های ویژه نگه داری کنید و نگذارید علف های هرز یش از اندازه رشد کنند ، حمل و نقل فیزیکی ، جمع آوری و انباشته کردن علوفه ها با استفاده از ماشین آلات کشاورزی حرفه ای ، آب و هوا بر اساس داده های واقعی آب و هوا با تأثیر بر رشد خاک و محصول شبیه سازی شده است ، قابلیت پشتیبانی از فرمان های مخصوص بازی و همچنین کنترل های مخصوص بازی برای تجربه کردن از تمامی خصوصیات بازی و … . 
نام: Professional Farmer: Cattle and Crops
حجم فایل: 5.38 گیگابایت
شرکت سازنده: Masterbrain Bytes
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.3.5.5
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Masterbrain Bytes, Toplitz Productions
رمز فایل: www.download.ir

Professional Farmer: Cattle and Crops v1.3.5.5 - GOG

Professional Farmer: Cattle and Crops takes you out into the countryside and impresses with its depth and attention to detail! Experience how exciting being a farmer can be. Work your fields with original machines or coordinate these tasks with your workers. Bringing in the harvest, caring for animals, and getting the cycle of food production going are hard, but also satisfying tasks of a farmer.

لینک دانلود