تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Project AETHER: First Contact نسخه CODEX

Project AETHER: First Contact

نام سیستم دفاعی است که برای هرگونه تهدید فضایی علیه زمین و بشریت طراحی و اجرا شده است تا اینگونه امنیت زمین حفظ شود و اگر در آینده موجودات فضایی به زمین حمله کردند ، آمادگی دفاع از خود را داشته باشید . در این بازی شما کنترل سد دفاعی قدرتمند Aether را بر عهده دارید و باید به وسیله این سیستم دفاعی زمین را از هرگونه تهدید نجات دهید . این بازی از یک داستان علمی تخیلی زیبا بهره می برد که در کنار گرافیک سه بعدی خیره کننده اش هر بازیکنی را به وجد می آورد . وظیفه شما هدایت یکی از این سیستم های دفاعی است که همانند رباتهایی هوشمند عمل می کنند و باید با هرگونه تهدیدی بجنگید ، دشمنان شما که در واقع دشمنان سیاره زمین هستند می توانند هر چیزی باشند ، از موجودات فضایی قدرتمند گرفته تا ضعیف و یا حتی شهاب سنگ ها و سیارک هایی که به سمت زمین در حرکتند . در بازی Project AETHER: First Contact باید با بیگانگان در 9 مرحله بجنگید که هر مرحله و دشمنانی که در آن وجود دارند منحصر به فرد هستند و در پایان مرحله رئیس آن مرحله ظاهر می شود که از قدرت زیادی بهره می برد . البته نگران نباشید اگر بتوانید بازی را به خوبی یاد بگیرید می توانید در استفاده سیستم موجود مهارت پیدا کنید و همه دشمنان را به راحتی شکست دهید . در پایان هر مرحله نیز می توانید اسلحه هایتان را به روز کنید تا قدرت بیشتری به دست آورید و حتی اسلحه های جدیدتری برای سیستم دفاعی به دست آورید . بازی

Project AETHER: First Contact

یک ویژگی دارد که می توانید از آن برای خودتان استفاده کنید ، هنگامی که دشمنان را شکست می دهید آنها یک سیستم خودنابودی دارند که باعث می شود هر چیزی که در اطرافشان است نابود شود ، با استفاده از این سیستم می توانید دشمنان را راحت تر شکست دهید و این ویژگی را علیه خود آنها استفاده کنید و صدمه بیشتری به آنها بزنید .  
نام: Project AETHER: First Contact
حجم فایل: 1.89 گیگابایت
شرکت سازنده: Sleepy Spider Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Sleepy Spider Studios
رمز فایل: www.download.ir

Project AETHER: First Contact - CODEX

As a threat from beyond looms over the solar system, Project AETHER is ready to deploy! Take control of the powerful AETHER mech in this rhythmic and tactical space shooter which combines classic arcade-style twin-stick action with stunning 3D environments and an engaging sci-fi story .Customize your mech's loadout with an assortment of powerful weapons, including the rapid fire assault rifle, high impact railgun, concentrated particle beam, and more.

لینک دانلود