تبلیغات
تبلیغات

مجموعه صداهای ProjectSAM Swing More! KONTAKT Library برای ویندوز

ProjectSAM Swing More! KONTAKT Library

مجموعه ای بسیار بزرگ و کامل از صداها و موسیقی هایی است که از سال های ابتدایی صنعت انیمیشن گرفته تا صحنه های ریز و درشت انواع فیلم های سینمایی را در خودش همراه دارد . موسیقی هایی که از فیلم های قدیمی و جدید در این مجموعه یافت می شود در سبک جاز می باشد که با انواع آلات موسیقی نواخته می شود . هرگز مجموعه ای مهمتر و بهتر از مجموعه صداهای ProjectSAM Swing More! KONTAKT Library را پیدا نخواهید کرد که در سبک خودش کاملترین مجموعه را دارا باشد در این مجموعه می توانید موسیقی های تک نفره ، کلارینت های جاز ، آکوردهای کامل و بزرگ ، درامز ، گیتار جاز ، پیانو ،تار ، سازهای کوبه ای کوچک و … را بشنوید و از آن لذت ببرید . علاوه بر موسیقی های قدیمی انیمیشن ها و فیلم های مطرح می توانید آثاری جدید را که بتا به حال نشنیده اید را در این مجموعه پیدا کنید و آنها را نیز گوش دهید و از آن لذت ببرید . از دیگر ویژگی ها و جزئیات

مجموعه صداهای ProjectSAM Swing More! KONTAKT Library

می توان به : استفاده از انواع سازهای با سایز بسیار بزرگ ، کرد های بسیار بزرگ و دارای 12 کلید در هر قطعه ، بخش ریتمیک جدید و قدرتمند ، شامل تمامی موسیقی های جاز نواخته شده توسط انواع هنرمندان ، حداقل دارای 3 کانال میکروفن ، بیش از 120 هزار نمونه ، دارای فشرده سازی بی نظیر که در حالت عادی و خارج از فشرده سازی کل فایل به بیش از 80 گیگابایت می رسد ، استفاده از ساز هایی نظیر آکورد کامل ، گیتار جاز و باس ، سازهای کوبه ای کوچک ، پیانو ، ویولن ، دارای موسیقی های همراه با خواننده و … اشاره کرد . برای بهتر استفاده کردن از این مجموعه بزرگ و استفاده از بهترین کیفیت حداقل رم مورد استفاده 16 گیگابایت می باشد . قیمت جهانی این مجموعه بزرگ بیش از 700 دلار می باشد .
نام: ProjectSAM Swing More! KONTAKT Library
حجم فایل: 39.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Project Sam
تاریخ انتشار: 2020
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ProjectSAM Swing More! KONTAKT Library - Win

From the early years of animation to the gritty scenes of film noir, big band and jazz have a long tradition in film music. As much as we love the sound of the symphony orchestra, it tells only one part of the story. With the original Swing!, we took a first step in exploring the world of jazz and film scoring. Now, it is time to delve deeper.

لینک دانلود