تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی PULANG INSANITY LUNATIC EDITION v1.0.0.5 – CODEX

PULANG INSANITY LUNATIC EDITION

جدیدترین نسخه منتشر شده از بازی PULANG INSANITY است که علاوه بر بازی اصلی، آرت بوک دیجیتال و ساندترک های بازی را نیز در خود جای داده است که می‌تواند برای طرفداران این بازی بسیار جذاب و ارزشمند باشد. PULANG INSANITY LUNATIC EDITION یک بازی ترسناک است که با الهام از فرهنگ و افسانه‌های قدیمی اندونزی و در جزیره‌ای ترسناک به نام Borneo روایت می‌شود. اتفاقات و بخش‌های کلی داستان بازی بر اساس وقایع تاریخی است که در این جزیره رخ داده است. طراحان به منظور ایجاد گیم پلی و محیطی ترسناک و دلهره‌آور از اصول روان‌شناختی استفاده کرده‌اند. گیم پلی بازی به نوعی با معماهای تعاملی و محیطی تلفیق شده و همین ترکیب باعث به وجود آمدی جوی منحصربه‌فرد و تجربه‌ای متفاوت نسبت به سایر عناوین ترسناک شده است. شخصیت اصلی بازی انسانی موفق و ثروتمند به نام Rudy است که توانسته با کمک یکسری الهامات و رسوم عجیب به نام Pesugihan به موفقیت‌های بزرگی دست یابد. حال او با مشکلاتی روبه‌رو شده است که فقط خودش می‌تواند آن ها را از پیش رو بردارد. شاید در ابتدا اندکی

بازی PULANG INSANITY LUNATIC EDITION

عجیب و گنگ به نظر برسد اما به‌مرورزمان و با مطالعه یادداشت‌های موجود در گیم پلی با افسانه‌ها و فرهنگ باستانی اندونزی بیشتر آشنا خواهید شد. 
نام: PULANG INSANITY LUNATIC EDITION
حجم فایل: 7.3 گیگابایت
شرکت سازنده: OZYSOFT
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.0.5
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ترسناک - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: OZYSOFT, WhisperGames, Mayflower Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

PULANG INSANITY LUNATIC EDITION - CODEX

All of this package will give you complete rich story of this game that Inspired from true event story in borneo Island of Indonesia.

لینک دانلود