معرفی بازی لیگ کوانتومی Quantum League

Quantum League

یک بازی اکشن است که در یک زمین بازی دو گروه تا دندان مسلح را مقابل هم قرار می دهد تا در وقت مقرر آنها پیروز میدان را مشخص کنند و کسانی که در انتها باقی بمانند پیروز میدان خواهند شد . این بازی که به صورت 1 مقابل 1 یا 2 مقابل 2 طراحی شده است ویژگی های منحصر به فردی دارد و آن هم این است که شما می توانید حلقه زمانی را دستکاری کنید و کاری کنید که دیرتر مجروح شوید و یا اصلا مجروح نشوید و همین موضوع باعث می شود تا شما تاکتیکتان را تغییر دهید و به سمتی بروید که یا مجروح نشوید یا دیر تر مجروح شوید . در اکثر بازی ها شاید اسلحه و قدرت در بازی به کار بیاید و بتواند شما را پیروز کند اما در بازی Quantum League این موضوع صادق نیست و تنها بر قدرت اسلحه و قدرت بدنیتان نمی توانید اتکا کنید ، در این بازی علاوه بر قدرتهای بدنی و اسلحه باید تاکتیک مناسبی نیز داشته باشید تا در زمان و مکانی باشید که دیرتر مجروح شوید و همین موضوع باعث می شود که شما به پیروزی برسید . در حالت 2 ماقبل 2 علاوه بر تاکتیکی که خودتان می چینید ، تاکتیک هم تیمیتان نیز برای پیروزی مهم است و باید به این نکته نیز توجه کنید . از دیگر امکانات

بازی Quantum League

بدین شرح است : امکان کنترل حلقه زمانی و پیشی گرفتن از حریف ، گزینه های چند گانه بازی که می توانید به صورت تک به تک یا دو به دو با سایر بازیکنان بازی کنید و برنده رقابت شوید ، بازی دارای حالت های مختلف است که از بین آنها می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید ، وجود 6 شخصیت قابل انتخاب در بازی و به همراه 6 سلاح منحصر به فرد و … . اسلحه خودتان را برداری ، تاکتیک مناسب را بچینید و به جنگ با دشمانتان بروید . 
نام: Quantum League
شرکت سازنده: Nimble Giant Entertainment
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Nimble Giant Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Quantum League

It’s an alternate universe where time travel manipulation has changed the face of professional sports as we know it. Quantum League, a heavily weaponized team-based shooting sport, dominates the globe.As a Quantum Athlete, compete in 1v1 and 2v2 matches in specially designed arenas with a time loop feature that rewinds and revives you, allowing you to tactically team up with yourself. Your goal is to dominate the sport’s rankings, chasing superstar status with rewards of great fame and wealth as you progress. But agility, speed and skill are not enough to rise to the top. The ability to tactically play with yourself is important too!

لینک دانلود