دانلود برنامه اندروید ویرایش عکس و ویدیو Quik v5.0.7.4057

Quik – Free Video Editor for photos, clips, music

شما با استفاده از این برنامه ویرایشگر می توانید به راحتی چند کلیک تمامی عکس و ویدیو های خود را به بهترین حالت ویرایش کنید . شما می توانید جلوه های ویژه را در ویدیو های انتخابی خود با استفاده از نرم افزار جدا کرده و آن را به دیگر قسمت های انتخابی خود اضافه کنید . همینطور می توانید موسیقی های خود را با استفاده از این برنامه با ویدیو ها همگام ساخته و آنها را به صورت جداگانه ویرایش کنید . شما می توانید از گالری تصاویر خود در Google Photos ، Dropbox ، GoPro Cloud یا GoPro برای عکس های انتخابی استفاده کنید . شما می توانید اسلاید سازی کنید و برای هر اسلاید مختلف ایموجی یا دیگر ویرایش ها را انجام داده و از قسمت سفارشی سازی برای ویدیو های خود استفاده کنید . از دیگر قابلیت و ویژگی های برنامه

Quik – Free Video Editor for photos, clips, music

می توان به مواردی همچون : دارای بیش از 100 اهنگ مختلف در برنامه ، پشتیبانی از فرمت های MP3 ، M4A ، MP4 ، MOV ، AAC ، FLAC ، AIFF و WAV ، ذخیره فیلم ها با کیفیت HD 1080p یا 720p ، قابلیت به اشتراک گذاری مستقیم در اینستاگرام ، فیس بوک و غیره .
نام: Quik – Free Video Editor for photos, clips, music
حجم فایل: 98 مگابایت
شرکت سازنده: GoPro
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v5.0.7.4057
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
مناسب برای گروه سنی: تمامی سنین
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Quik – Free Video Editor for photos, clips, music - v5.0.7.4057

With GoPro's Quik app, you can create awesome videos with just a few taps. Choose your favorite photos and video clips then let Quik work its magic. In seconds, it finds great moments, adds beautiful transitions and effects, and syncs everything to the beat of the music. Customize your story with text, music and easily share it with friends. Editing has never been this fast—or this fun.

لینک دانلود