دانلود بازی اندروید QUIRK – Craft, Build & Play v0.13.9925

QUIRK – Craft, Build & Play

یک بازی خلاقیتی است و شما باید با خلاقیت خودتان وسایل و ماشین های کاربردی بسازید . سبک بازی به شکل SandBox است و این بدین معنی است که شما آزادید با وسایل و آیتم هایی که بازی در اختیار شما می گذارد هر وسیله ای که بخواهید بسازید و از آنها استفاده کنید . این بازی به شما کمک می کند در یک جامعه مدرن و رو به رشد دوستان دیگری پیدا کنید و با کمک آنها وسایل کاربردی بسازید و زا ان لذت ببرید . این بازی به صورت آنلاین است و طراحی شده برای ساخت هر وسیله ای با چند نفر دیگر که بتوانید خلاقیت هایتان را به شکل یک جامعه برای ساخت وسیله هدف هزینه کنید و نتیجه خوبی از آن بگیرید . دنیای بازی QUIRK – Craft, Build & Play خیالی و دارای ویژگی های منحصر به فردی است که شامل : حالت Gizmoz که از کوچکترین وسیله می توانید بسازید تا حتی خانه های خودتان که در این حالت می توانید با داشتن صدها بلوک ، اسباب بازی و … هر چیزی را که اراده کنید در زمین بازی خودتان بسازید و ساخته خودتان را به اشتراک بگذارید . در این بازی قادرید مسابقات خیابانی با ماشین ساخته خودتان را ادامه دهید ، ساختمان ها و شهرک خودتان را بسازید ، هواپیماها و انواع وسایل پرنده بسازید و با آن پرواز کنید و هر کار دیگر که دلتان می خواهد انجام دهید و حسابی سرگرم شوید ، دنیا زیر پای شماست و آزادید هر کاری که می خواهید انجام دهید . در

بازی QUIRK – Craft, Build & Play

تنها چیزی که اهمیت دارد مقدار خلاقیت شماست و هر چقدر آن بالاتر باشد ، ساخته های شما زیباتر و بهتر خواهند بود و می تواند یک نمونه در بازی برای سایر بازیکنان باشد ، هم اکنون این بازی را نصب کنید و از خلاقیت خودتان نهایت استفاده را ببرید .  
نام: QUIRK - Craft, Build & Play
حجم فایل: 92 مگابایت
شرکت سازنده: uGen
ورژن: v0.13.9925
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندروید 7.0 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

QUIRK - Craft, Build & Play v0.13.9925

Build your own vehicles and gizmos, create epic games, design your own base, unlock crazy cool weapons, customize your character, and play QUIRK - the ultimate sandbox game for teens . Join our growing community and make new friends as you play! QUIRK allows you to live chat and connect with thousands of other players in a free and safe gaming environment.

لینک دانلود