تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Radio General نسخه کرک شده CODEX

Radio General

یک بازی استراتژیک و شبیه‌ساز مدیریت ارتش است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Foolish Mortals طراحی و منتشر شده است. در این بازی شما نمی‌توانید ارتش خود را از نزدیک مشاهده کنید بلکه شاید هزاران کیلومتر از آن‌ها دور هستید. تنها چیزی که شما از نیروهای خود دریافت می‌کنید پیام‌های صوتی است که حاوی اطلاعات مختلف است. شما باید با کمک این اطلاعات و علم و دانش خود تصمیمات مهمی بگیرید که ممکن است جهت نبرد را تغییر دهد. جنگ همیشه گیج‌کننده است و در بیشتر مواقع سربازان از موقعیت و شرایط دقیق خود آگاه نیستند و در همین راستا اطلاعات ممکن است ناقص یا حتی اشتباه باشد. شما به‌عنوان یک فرمانده، وظیفه دارید تا با کمک این اطلاعات هرچند ناقص بهترین تصمیم را بگیرید.

بازی Radio General

در فضای جنگ جهانی دوم روایت می‌شود و شمارا در نقش یک فرمانده قرار می‌دهد. استفاده درست از نقشه اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به علم بررسی و تحلیل نقشه و موقعیت جغرافیایی کاملاً مسلط باشید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. موارد مهم و حیاطی مانند مهمات، روحیه، استتار، میزان دید و استقامت نیروها به‌صورت لحظه‌ای مانیتور می‌شود و بر گوشه صفحه‌نمایش قابل‌مشاهده است. تصمیمات شما و تغییر موقعیت نیروها این 5 مورد حیاتی را تحت تأثیر قرار می‌دهد و کم‌وزیاد می‌کند. ارتفاع و نوع زمین تأثیر زیادی در استراتژی و تاکتیک انتخابی بازیکن دارد. قوانین ساده و درعین‌حال مهمی وجود دارد که باید آن‌ها را فرابگیرید. به‌عنوان‌مثال، گروه اندکی از سربازان در جنگل نسبت به تعداد زیادی نیرو بهتر عمل می‌کند و می‌تواند از عنصر استتار بهتر و سریع‌تر استفاده کند. حرکت روی جاده به طرز غیرقابل‌باوری سرعت انتقال نیرو و مهمات را افزایش می‌دهد اما درعین‌حال به دلیل کمبود استتار چندین برابر آسیب‌پذیر هستید. حرکت روی ارتفاعات و کوه‌ها قدرت تیراندازی و نشانه‌گیری سربازان را چندین برابر می‌کند و شمارا قادر می‌سازد تا خسارات زیادی به دشمن وارد کنید.
نام: Radio General
حجم فایل: 1.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Foolish Mortals
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Foolish Mortals
رمز فایل: www.download.ir

Radio General - CODEX

Radio General is a real-time strategy game where you can't see your units. Instead you talk with them over the radio. You receive verbal reports, and then issue orders back.

لینک دانلود