دانلود بازی کامپیوتر Railway Empire – Down Under نسخه CODEX

Railway Empire – Down Under

در طول نیمه ی اول قرن نوزدهم میلادی سرزمین های استعمار شده ی استرالیا پر جمعیت شدند و رونق گرفتند و شاهد تشکیل شهرهای ساحلی و مکان های کشاوری کوچکی در این منطقه بودیم . با این وجود مجموعه ای اتفاقات باعث شدند که انقلاب صنعتی رخ دهد و این باعث تحول استرالیا و به وجود آمدن آینده ای پر سود در آن شد . اکنون شما در

بازی Railway Empire – Down Under

وظیفه دارید تا با استفاده از راه حل های غیر قابل پیش بینی در سراسر این منطقه و حتی فراتر از آن شبکه ی راه آهن ایجاد کنید . این شبکه ی راه آهن در نهایت زمینه را برای ایجاد شهرهای پیشرفته و پر رونق ایجاد می کند و شهرک های معدنی دور به شهرهای ساحلی متصل می شوند . آیا آماده هستید تا با منطقه های مرکزی و آفتابی استرالیا رو به رو شوید ؟ این بازی شامل یک سناریوی جدید با نام Pioneering spirit می شود که از سال 1830 تا 1930 میلادی را به تصویر می کشد . محیط بازی نیز به لطف این نقشه بسیار گسترده تر شده و در حالت های Free Games و Sandbox Modes هم قابل استفاده می باشد . سه موتور تاریخی (Heisler (0-8-0) ، C30 (4-6-0 و (Class S (4-6-2 نیز از طریق این دی ال سی به بازی اضافه شده است . همچنین یک سری کالای تجاری جدید مانند غذاهای دریایی و قوطی های آبجو در این عنوان وجود دارند و 52 شهر نیز هستند که شما می توانید به آن ها سفر کنید . یک سری موسقی جدید نیز برای این بازی نواخته شده اند که هماهنگ با حال و هوای بازی می باشد . در یک سری از منطقه های از پیش تعیین شده شما می توانید یک شهر بسازید و اقتصاد آن را رونق دهید .
نام: Railway Empire - Down Under
حجم فایل: 10.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Gaming Minds Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Kalypso Media Digital
رمز فایل: www.download.ir

Railway Empire - Down Under - CODEX

During the first half of the 19th Century, the colonial territories of Australia are sparsely populated and consist primarily of coastal cities and a few smaller farming settlements in the remote outback. However, a series of events is set to spark an industrial revolution, one that will usher in an era of change for Australia and secure a lucrative future. In the Railway Empire “Down Under” DLC, it is up to you to tame the unforgiving outback and expand your railway network across its wild terrain and beyond.

لینک دانلود