تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Receiver 2 نسخه کرک شده CODEX

Receiver 2

یک بازی شبیه‌ساز کار با اسلحه است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Wolfire Games طراحی و منتشر شده است. توسعه‌دهندگان استودیو Wolfire Games به ایجاد و پیاده‌سازی تک‌تک اجرای اسلحه‌ها و خلق تجربه‌ای واقعی گرایانه و درعین‌حال آموزشی از اسلحه‌ها دقت ویژه‌ای داشته‌اند و تا حد زیادی موفق عمل کرده‌اند. برای طراحی بخش‌های مختلف اسلحه‌ها و مکانیک بازی از مهم‌ترین منابع و اطلاعات منتشر شده توسط شرکت‌های سازنده اسلحه و نمونه‌های مدل‌سازی شده استفاده شده است. این بازی به شما خواهد آموخت که هر اسلحه دقیقاً به چه صورت کار می‌کند و چه بایدها و نبایدهایی دارد. در طی روند

بازی Receiver 2

مهارت‌های مهمی مانند پر کردن اسلحه و خالی کردن آن، رفع نواقص فنی و تمیز کردن اسلحه و فعال‌سازی امکانات امنیتی آن را فرا خواهید گرفت. گیم پلی بازی و مکانیک آن هیچ شباهتی به بازی‌های اول‌شخص اکشن ندارد و کاملاً واقع‌گرایانه است. برای کشتن یک فرد نیازی نیست 10 گلوله به او شلیک کنید فقط کافی است با دقت تمام یک گلوله به قسمت‌های حساس شلیک کنید. در پایان این بازی اطلاعات اولیه‌ای از شیوه کار کردن با اسلحه‌ها و ساختار آن‌ها خواهید داشت.
نام: Receiver 2
شرکت سازنده: Wolfire Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Wolfire Games
رمز فایل: www.download.ir

Receiver 2 - CODEX

Receiver 2 simulates every internal part of each firearm based on manufacturer schematics and gunsmithing resources. Learn exactly how each sidearm works, including how to load and unload them, clear malfunctions, and operate their safety features.

لینک دانلود