دانلود بازی کامپیوتر Related نسخه کرک شده PLAZA

Related

داستان دو خواهر را روایت می کند که خاطرات خوبی را از یک پرورشگاه ندارند ولی به ناچار در آن زندگی می کنند . این بازی که دارای سه فصل است در سبک ماجرایی و معمایی قرار دارد و شما باید در این پرورشگاه بگردید ، اسرار آن را پیدا کنید و همه آن را حل کنید ، همه این کارهار را باید به نحوی انجام دهید که در خاطرات مبهمی از یک زندگی دیگر درگیر هستید . فصل اول بازی Related با نام همه چیز بازگشت می باشد که به نوعی شخصیت های درون بازی را معرفی می کند تا در فصول بعدی راحت تر با آنها رابطه برقرار کنید . این بازی جو تاریک و مرموزی دارد و ردباره دو خواهر دوقولو می باشد که نیرویی تاریک و عجیب دارند و آن این است که می توانند بدن خودشان را به اشتراک خواهر دیگر بگذارند به گونه ای که نصف بدن یک خواهر را یک شخص و نصف دیگر را خواهر دیگر کنترل کند و آنها این نیرو را به خوبی درک کرده اند و یاد گرفته اند آن را به خوبی کنترل کنند تا بتوانند به خوبی راه بروند ، بدوند ، حرف بزنند و کارهای اساسی را پیش ببرند . فصل های دیگر این بازی در مرحله ساخت قرار دارد و هنوز کامل نشده است . از دیگر امکانات

بازی Related

می توان به : گرافیک 2 بعدی با جوی مرموز ، وجود شخصیت های غیر معمول و عجیب ، قابلیت سفر به گذشته با استفاده از خاطرات ، موسیقی متن اصلی مخصوص بازی و … اشاره کرد . 
نام: Related
حجم فایل: 1.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Dariia Babchuk, Andrii Petrov
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: FRACTALCATZ
رمز فایل: www.download.ir

Related - PLAZA

Related is a game that immerses into the dark but fascinating story of two sisters. Explore the dark locations of an abandoned orphanage, solve mysteries, while immersed in memories.The first chapter “Everything is back” introduces the unusual main characters. They are conjoined twins living in an orphanage. They share not only the body, but also one head! Each sister controls her half of the body, but they have learned to coordinate their movements so well that they can walk, run and do other basic things.

لینک دانلود