دانلود بازی کامپیوتر REMOTE LIFE نسخه کرک شده SKIDROW

REMOTE LIFE

یک بازی دوبعدی اکشن است که در سال 2019 و توسط استودیو بازی‌سازی Next Game Level طراحی و منتشرشده است. گرافیک هنری بازی بسیار زیباست و انیمیشن‌های آن نیز با محیط و اتمسفر بازی کاملاً متناسب است. محیط بازی مملو از هیولاهای روباتیک سرسخت است که در ظاهر بسیار وحشتناک و قدرتمند هستند. در بازی‌های دوبعدی، یکی از مهم‌ترین عناصر، پس‌زمینه بازی است که در خلق تجربه‌ای به‌یادماندنی تأثیر بسزایی دارد. پس‌زمینه بازی بسیار زیبا است و باهدف بازی که قصد دارد جهانی بیگانه و پر از موجودات عجیب‌وغریب ارائه دهد در تناسب کامل قرار دارد. در طی روند بازی با باس فایت های مختلفی روبه‌رو خواهید شد که هرکدام نسبت به دیگری ترسناک‌تر و قوی‌تر هستند. تنوع اسلحه‌های بازی نیز بسیار عالی است و گزینه‌های مختلفی ارائه می‌دهد. ساندترک ها و صداگذاری‌های بازی نیز در سطح بسیار خوبی قرار دارند و کاملاً با پس‌زمینه و عناصر هویت‌بخش بازی در تناسب هستند و به ساخت تجربه‌ای بهتر و غنی‌تر کمک می‌کنند. یکی از نقاط قوت بسیار مهم بازی افکت‌های بصری آن است به‌گونه‌ای که وقتی دشمنی به‌سرعت به جسمی برخورد می‌کند می‌توانید انرژی حاصل از آن را کاملاً حس کنید! درمجموع 16 مرحله مختلف در

بازی REMOTE LIFE

وجود دارد که هرکدام تجربه متمایز و جدیدی هستند. اتمسفر بازی با داستان آن کاملاً در تناسب است به‌گونه‌ای که حس خواهید کرد در حال خواندن یک کتاب علمی تخیلی هستید. بازی درمجموع سه درجه سختی مختلف ارائه می‌دهد اما درعین‌حال از هوش مصنوعی نیز در این زمینه استفاده می‌کند تا در صورت نیاز به شما خط سلامتی اضافی بدهد. جهان بازی کاملاً آزاد است و به شما اجازه می‌دهد تا به هر بخشی که خواستید بروید.
نام: REMOTE LIFE
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Next Game Level
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
منتشر کننده: Next Game Level
رمز فایل: www.download.ir

REMOTE LIFE

REMOTE LIFE is a 2D Side scrolling space shooter for PC (Shmup) that can be played with Gamepad (Twin Stick), or with Keyboard & Mouse.

لینک دانلود