تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی ترسناک RESIDENT EVIL RESISTANCE نسخه 0XDEADC0DE/FitGirl

به روز رسانی :

1399/08/14 نسخه RESIDENT EVIL RESISTANCE - FitGirl + Multiplayer اضافه شد.

RESIDENT EVIL RESISTANCE

شما را به دنیای رزیدنت اویل می برد جایی که با هیجان و ترس از زامبی ها که قصد جان شما را دارند رو به رو می شوید . این نسخه از بازی امکان بازی به صورت 1 تا 4 نفره را برای شما مهیا می کند و با استفاده از این بازی می توانید همراه با یم تیم به جنگ با زامبی ها بروید . در این نسخه شما همراه با سه نفر دیگر مقابل یک هیولای بسیار خطرناک زامبی قرار می گیرید و باید با انبوه زامبی های بزرگ و قدرتمند رو به رو شوید و آنها را شکست دهید البته اگر بتوانید . هیولای موجود در

بازی RESIDENT EVIL RESISTANCE

قصد دارد تا هر بازمانده انسانی را نابود کند ، نامی که بر روی این هیولا گذاشته اند MasterMind است چرا که او تنها زامبی است که توانایی فکر کردن دارد و همچنین می تواند به زامبی ها دستور دهد . شما توانایی استفاده از انواع اسلحه ها و ابزارهای مختلف را دارید و می توانید از انواه تله های کشنده که زامبی ها را به سمت خود می کشد و آنها را از بین می برد استفاده کنید . به عنوان یک تیم در بازی RESIDENT EVIL RESISTANCE با هم کار کنید و برای فرار دست به هر کاری که لازم است بزنید .
نام: RESIDENT EVIL RESISTANCE
حجم فایل: 15.7 گیگابایت ، 24.5 گیگابایت
شرکت سازنده: CAPCOM Co., Ltd
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 4
نسخه: 0XDEADC0DE / FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ترسناک ، تلاش برای بقا
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: CAPCOM Co., Ltd
رمز فایل: www.download.ir

RESIDENT EVIL RESISTANCE - 0XDEADC0DE / FitGirl

Experience a new 1 vs 4 online multiplayer game set in the Resident Evil universe where four survivors face-off against a sinister Mastermind. As the Mastermind your aim is to prevent the survivors from escaping by whatever means necessary. At your disposal will be all manner of tools including summoning vicious monsters, setting deadly traps, weaponizing cameras and more!

لینک دانلود