تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Reversing Roe

Reversing Roe

نگاهی عمیق تاریخی به یکی از جنجالی ترین موضوعات زمان ما ، بحث در مورد سقط جنین از نقاط مختلف در طول طیف ایدئولوژیک در یک داستان پیچیده از سقط جنین در آمریکا دارد . چهل و پنج سال پس از تحول در قانون سقط جنین در آمریکا ، پرونده برجسته 1973 دادگاه عالی ایالات متحده ، روبن وید ، بار دیگر در چهارراه است . در

مستند Reversing Roe

، فیلمسازان ریکی استرن و آنی سانبربرگ نگاه عمیقی از وضعیت سقط جنین و حقوق زنان در آمریکا ارائه می دهند . این مستند مصاحبه های صادقانه و پرتحرک با چهره های کلیدی هر دو طرف ارائه می دهد . Reversing Roe با شدت و تمایل به تعهد خود برای گفتن کل داستان ، نگاهی دقیق به آنچه در زمین در سال 2018 رخ می دهد فراهم می کند . با تركیب از تعداد زیادی فیلم تاریخی ، دوره منتهی به تصمیم Roe را ترسیم می كند و مخالفت را مستند می كند . واقعیت ها بسیار جنجال برانگیز است ، حتی اگر با آنها قبلاً آشنا باشید: از سال 2010 ، 300 محدودیت سقط جنین در این کشور به تصویب رسیده است . در میسوری ، جایی که دکتر کالین مک نیکلاس ، متخصص زنان ، آنقدر تقاضا دارد که به طور مؤثر به یک ارائه دهنده سقط جنین تمام وقت تبدیل شود . ما با یک پزشک سقط جنین 80 ساله ، یکی از تنها مردان همدل فیلم آشنا می شویم که سعی می کند آنچه را که می داند به بیشتر پزشکان جوان آموزش دهد تا نسل های آینده بتوانند با اطمینان کار خود را ادامه دهند .
نام: Reversing Roe
حجم فایل: 882 مگابایت
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 7.3
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 39 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
کارگردان: Ricki Stern
ستارگان: Donna Howard
رمز فایل: www.download.ir

Reversing Roe

A deep historical look at one of the most controversial issues of our time, highlighting the abortion debate from various points along the ideological spectrum in a winding story of abortion in America.

لینک دانلود