دانلود فیلم آموزشی Review and Manage the SAP MRP List

Review and Manage the SAP MRP List

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Lynda و به زبان انگلیسی میباشد . لیست برنامه ریزی نیازهای مواد (MRP) یک منبع اطلاعاتی کلیدی برای هر کسی است که در کنترل و ساخت موجودی شرکت دارد . دوره Review and Manage the SAP MRP List بر بررسی و مدیریت لیست MRP در SAP متمرکز است تا بتواند موضوعاتی را که از زمان برنامه ریزی خارج می شود شناسایی و حل کند . بیاموزید که چگونه به لیست MRP دسترسی داشته باشید ، پیام های استثنائی MRP و چراغ راهنمایی را رمزگشایی کرده و استثنائات موجود در برنامه ریزی خود را برطرف کنید . به علاوه ، نمایشی از تکنیک های عمل را مشاهده کنید . دوره Review and Manage the SAP MRP List توسط مایکل مدیریت ایجاد شده است . دوره های آموزش آنلاین SAP آن توسط افراد و شرکت های Fortune 500 در سراسر جهان برای آموزش همه چیز SAP استفاده می شود . دروس عملی و چالش برانگیز با سناریوهای تجاری در SAP ایجاد می شود که متخصصان مشغول می توانند هر روز با آنها ارتباط برقرار کنند . دانش آموزان می توانند به سرعت به اطلاعات دسترسی پیدا کرده و بر اساس دانش SAP در دنیای واقعی آزمایش شوند .

دوره Review and Manage the SAP MRP List

مناسب چه کسی است؟_ مدیر فناوری _ مدیر مکانیزم و تعمیر و نگهداری _ متخصص حمل و نقل _ معلم مدرسه _ متخصص امور مالی شرکت _ نیروی هوایی ایالات متحده _ HSBC _ نوکیا _ PepsiCo _ سامسونگ الکترونیک
نام: Review and Manage the SAP MRP List
شرکت سازنده: Lynda
تاریخ انتشار: 2019
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Lynda
رمز فایل: www.download.ir

Review and Manage the SAP MRP List

The material requirements planning (MRP) list is a key information source for anyone involved in inventory control and manufacturing.

لینک دانلود