تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود فیلم آموزشی Review and Manage the SAP MRP List

Review and Manage the SAP MRP List

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Lynda و به زبان انگلیسی میباشد . لیست برنامه ریزی نیازهای مواد (MRP) یک منبع اطلاعاتی کلیدی برای هر کسی است که در کنترل و ساخت موجودی شرکت دارد . دوره Review and Manage the SAP MRP List بر بررسی و مدیریت لیست MRP در SAP متمرکز است تا بتواند موضوعاتی را که از زمان برنامه ریزی خارج می شود شناسایی و حل کند . بیاموزید که چگونه به لیست MRP دسترسی داشته باشید ، پیام های استثنائی MRP و چراغ راهنمایی را رمزگشایی کرده و استثنائات موجود در برنامه ریزی خود را برطرف کنید . به علاوه ، نمایشی از تکنیک های عمل را مشاهده کنید . دوره Review and Manage the SAP MRP List توسط مایکل مدیریت ایجاد شده است . دوره های آموزش آنلاین SAP آن توسط افراد و شرکت های Fortune 500 در سراسر جهان برای آموزش همه چیز SAP استفاده می شود . دروس عملی و چالش برانگیز با سناریوهای تجاری در SAP ایجاد می شود که متخصصان مشغول می توانند هر روز با آنها ارتباط برقرار کنند . دانش آموزان می توانند به سرعت به اطلاعات دسترسی پیدا کرده و بر اساس دانش SAP در دنیای واقعی آزمایش شوند .

دوره Review and Manage the SAP MRP List

مناسب چه کسی است؟ _ مدیر فناوری _ مدیر مکانیزم و تعمیر و نگهداری _ متخصص حمل و نقل _ معلم مدرسه _ متخصص امور مالی شرکت _ نیروی هوایی ایالات متحده _ HSBC _ نوکیا _ PepsiCo _ سامسونگ الکترونیک
نام: Review and Manage the SAP MRP List
شرکت سازنده: Lynda
تاریخ انتشار: 2019
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Lynda
رمز فایل: www.download.ir

Review and Manage the SAP MRP List

The material requirements planning (MRP) list is a key information source for anyone involved in inventory control and manufacturing.

لینک دانلود