دانلود بازی کامپیوتر Rhome نسخه کرک شده CODEX

Rhome

درباره یک زن معمار است که بعد از یک روز کاری خسته کننده به خانه اش بر میگردد و متوجه می شود که همسرش گمشده است و در خانه نیست . او همیشه جو خانه اش را بسیار مرموز می دانست و خیال می کرد کسی یا چیزی در خانه او را می پاید اما نمی دانست چه کسی یا چه چیزی است . حالا با این اتفاق متوجه شد که درست فکر می کرده است و نشانه هایی از حضور همسرش در خانه می دید و مطمئن بود جایی در خانه اسیر شده است ، به همین خاطر به جستجو در خانه ادامه داد تا شاید او را پیدا کند . بازی Rhome یک بازی اکتشافی است که جوی تاریک و ترسناک دارد و به صورت اول شخص نمایش داده می شود . هر چه در این بازی پیش می روید بیشتر متوجه می شوید که نوعی نیروی مرموز در خانه بیشتر می شود و در شما احساس ترس و هرج و مرج می کند . همچنین در آخر که موفق به کشف راز و رمز بازی می شوید حانه شما تبدیل به محیطی خصمانه می شود که عامل ناشناخته باعث آن شده که همین موضوع بر ترسناکی بازی می افزاید . ویژگی های اصلی

بازی Rhome

بدین شرح است : یک تجربه ترسناک و هیجان انگیز ، شخصیت بازی یک زن است که در بازی های ترسناک کمتر دیده می شود ، یک محیط عجیب که حس ترس را به شما می دهد و … .
نام: Rhome
حجم فایل: 1.60 گیگابایت
شرکت سازنده: SMU Guildhall
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: SMU Guildhall
رمز فایل: www.download.ir

Rhome - CODEX

Rhome is a first-person, dark, atmospheric exploration game where players navigate an increasingly chaotic and psychologically unnerving environment as the very fabric of reality unravels around you. Step into the role of Hailey Rhome, a distinguished architect, who returns from a long day at work to find her husband missing and her home a hostile and unfamiliar place.

لینک دانلود