تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر Rogue Stormers Build 3268 نسخه 3DM

به روز رسانی :

1396/03/01

Rogue Stormers بازی در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی مستقل Black Forest Games ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . به شهر نفت خیز Ravensdale خوش آمدید . یک سیاره غنی از سوخت های دیزلی و وسایل مناسب استخراج که آن را از یک شهر قرون وسطایی به یک شهر مدرن تبدیل کرده است . خوشبختانه مردم این شهر فردی مانند شا را دارند که همانند یک شوالیه دلیر در طول روز و شب شهر را در امنیت کامل قرار می دهند . Rogue Stormers ترکیبی از از گیم پلی Free Run و کلاسیک می باشد . سیستم شوتر بازی از جذابیت خاصی برخوردارد بوده و شما می توانید به همراه سه نفر از دوستان خود در Rampage به صورت آنلاین بازی کنید .

سایر توضیحات : هدف شما در بازی Rogue Stormers مبارزه و از بین بردن نیروهایی است که سلامت شهر Ravensdale را تهدید می کند . برای به اتمام رساندن این بازی شما باید 7 مرحله ی چالش برانگیز را پشت سر گذاشته و اگر در این مسیر بمیرید به نقطه ی اول بازگردانده می شوید . به دست آوردن آیتم های مختلف در طول بازی این امکان را به کارکتر شما می دهد که بتوانید به صورت قدرتمندتر در مقابل دشمنان قرار بگیرید . در مجموع 5 کلاس متفاوت برای کارکتر وجود داشته که شما می توانید مناسب با سلیقه ی خود یکی از آنها را انتخاب کنید زیرا هرکدام دارای کلاس خاص خود بوده و ویژگی های متفاوتی دارند . گرافیک بازی بسیار چشم نواز بوده و به صورت 3D می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Rogue Stormers

مشخصات بازی : نام بازی : Rogue Stormers پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Black Forest Games منتشر کننده : Black Forest Games سبک بازی : اکشن نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Rogue Stormers

لینک دانلود